تی شرت تبلیغاتی

تی شرت یقه دار

تی شرت یقه دار

تاریخچه تی شرت یقه دار(Polo) به مراسم چوگان در هند باز می گردد. به همین دلیل نام Polo که به معنی چوگان می باشد برای این نوع تی شرت ها انتخاب شده است. استفاده از این مدل تی شرت ها برای ورزش و یا محل کار مناسب بوده.

چند قانون در مورد تی شرت یقه دار یا Polo وجود دارد که بهتر است آنها را رعایت کنید:

  • زیر تی شرت های یقه دار یا Polo چیز دیگری نپوشید. عموما آستین های این مدل تی شرت به نسبت دیگر انواع تی شرت ها کوتاه است.
  • در سایز درست این تی شرت ها را بخرید. عموما این تی شرت ها به دلیل برش های خاصی که دارند در صورت کمی فیت بودن، بدن شما را بدفرم نشان می دهند، بهتر است کمی آزادتر این تی شرت ها را انتخاب کنید.
  • به قد تی شرت توجه کنید. تی شرت بلند به هیچ عنوان مناسب نیست.
  • یقه ی تی شرت های Polo را به هیچ عنوان بالا ندهید، خارج از استایل اصلی این تی شرت است.
  • این تی شرت ها را به هیچ عنوان با کت های رسمی نپوشید.

تی شرت یقه دار جز شیک ترین و البته رسمی ترین انواع تی شرت ها می باشد.

تی‌شرت یقه دار یا همان پلوشرت معمولاً از پارچه بافت جودون در جنس های پنبه و پلی استر پنبه در تولید این محصول استفاده می شود. بسته به مدل تعداد دکمه ها سه، دو و یک دکمه می باشد. نوع بدونه دکمه نیز با نام یقه شکاری شناخته می شود.

تی شرت تبلیغاتی یقه دار

اگر شما صاحب کسب و کار، سازمان و یا شرکت باشید؛ می دانید که بازاریابی و جذب مشتری تا چه اندازه اهمیت دارد. اکثر مدیران و کارآفرینان ایرانی در صدد این هستند که نام تجاری و برند خود را گسترش دهند و افراد بیشتری را با کسب و کارشان آشنا کنند. تی شرت تبلیغاتی یقه دار یکی از گزینه های عالی برای برند سازی و جلب اعتماد مشتریان است.

دنیا این روزها پر از مشاغل و کسب و کارهای مختلف است که برای بیشتر شناخته شدن سازمان، محصول و یا برند خود در تلاش هستند و در این میان رقابت تنها کسانی موفق هستند که هدفی کاملا روشن داشته باشند اما علاوه بر هدف، کلید موفقیت استفاده از ابزارهای خلاقانه تبلیغاتی است.

تی شرت تبلیغاتی و کلاه نقابدار تبلیغاتی در این سال ها در نقش بیلبوردهای متحرک مورد استقبال هر کسب و کار خلاقی قرار گرفته است. زیرا کم هزینه تر و ماندگار تر است و علاوه بر آن مخاطب را بیشتر از دیگر روش ها سر ذوق می آورد.

 

چاپ تی شرت

روش های مختلفی برای چاپ تی شرت وجود دارد: چاپ به صورت مستقیم، چاپ تی شرت حرارتی، چاپ سابلیمیشن و بسیاری از روش های دیگر.

از این روش ها هم نیز برای چاپ روی پارچه، چاپ روی لیوان ، چاپ پرچم و … نیز بهره می گیرند که بسته به نوع کار و نیاز مشتری روش مورد نظر را برای چاپ آن بهره می گیرند.

در حال حاضر چاپ سابلیمیشن نسبت به سایر روش های چاپی از کیفیت و همچنین قیمت چاپ روی تی شرت برای شما کمتر تمام می شود و همچنین این شیوه از ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش ها چاپی برخوردار است.

یکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد.

تی شرت یقه دار
چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید.

تی شرت یقه دار
انواع مدل تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.