درباره ما

تولیـدی تی شـرت آرام

بـرند تجـاری TM با پشتوانه ای از خلاقیت و اندیشه، در سال ۱۳۹۰ با هـدف گذاری بلند مدت و اندیشمندانه فعالیت خود را آغاز نمود و در مدت زمان کوتاهی و با استفاده از تجارت جدید در صنعت طراحی و دوخت انواع تی شرت و کلاه تبلیغاتی و بهره گیری از تجهیزات بروز و کار آمد پا به عرصه نهاده است.

تی شرت آرام برند برگزیده در تولید تی شرت و کلاه تبلیغاتی، سالها سابقه کار در زمینه طراحی و تولید انواع تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی را دارد. اگر می خواهید کلاه و تی شرت با لوگوی مجوعه و کسب و کار خودتان را سفارش دهید از شما می خواهیم که به تی شرت آرام اعتماد کنید و تولید پوشاک تبلیغاتی خود را به این مجموعه بسپارید.

مجموعه ما، سالها سابقه کار طراحی و تولید انواع پوشاک تبلیغاتی را دارد و می توانید انواع تی شرت تبلیغاتی و کلاه نقابدار تبلیغاتی مورد نظر شما را با طرح و کیفیت دلخواهتان تولید کنید. اگر می خواهید زیباترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی را داشته باشید، کار طراحی و تولید پوشاک تبلیغاتی را به تیم ما بسپارید.

اکنون با بیش از ۸ سال تجربه، تی شـرت آرام دیگر فقط عرضه کننده یک کالا نیست، بلکه نمادی از یک بـرند ایرانـی می باشـد. طـراحی و تولیـد محصـولات با کیفیت بـرتـر در عین وفاداری بـه ارزش هـای دیرینه، چراغ راه تی شـرت آرام برای خلق تجربه ای متفاوت از پوشاک است و در این راه همواره قدردان حمایت ارزشمند و همراهی مستمر هموطنان گرانقدر بوده است.

تی شرت آرام
زمینه