تی-شرت-اسپان

تی شرت اسپان

تی شرت اسپان

تی شرت اسپان یا ویسکوز و یا اصلاح عامیانه آن تی شرت سابلیمیشن می باشد که الیاف آن ترکیبی از پنبه و پلاستیک بوده. تی شرت اسپان از متداول ترین تی شرت های مصرفی در بازار برای چاپ انواع لوگو و نوشته های تبلیغاتی می باشد.

تی شرت اسپان پرفروش ترین تی شرت چاپ سابلیمیشن بوده و دلیل فروش بالای این محصول، کیفیت چاپ فوق العاده بر روی آن و همچنین قیمت مناسب و رنگ همه پسند می باشد.

یکی از پر مصرف ترین والبته مقرون به صرفه ترین انواع تی شرت، چاپ تی شرت سفید اسپان می باشد. تی شرت اسپان دارای ۴۰درصد نخ پنبه و ۶۰ درصد پلی استر می باشد. یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن چاپ روی تی شرت اسپان به دلیل همان جنس ضعیف تر به نسبت سایر مجموعه تی شرت ها می باشد.

چاپ روی تی شرت سفید اسپان به دلیل بافت و جنس پارچه، فوق العاده می شود و قابل مقایسه با هیچ چاپ دیگری نمی باشد.

تی شرت های سفید اسپان پنبه سابلیمیشن از پرفروش ترین انواع تی شرت مخصوص چاپ بشمار می آیند به این دلیل که قیمت فوق العاده بصرفه ای دارند و چاپ بر روی تی شرت فوق العاده پر رنگ می شود و کاملا به خورد الیاف پارچه اسپان می رود.

تی شرت تبلیغاتی اسپان

اگر شما صاحب کسب و کار، سازمان و یا شرکت باشید، می دانید که بازاریابی و جذب مشتری تا چه اندازه اهمیت دارد. اکثر مدیران و کارآفرینان ایرانی در صدد این هستند که نام تجاری و برند خود را گسترش دهند و افراد بیشتری را با کسب و کارشان آشنا کنند. تی شرت تبلیغاتی اسپان یکی از گزینه های عالی برای برند سازی و جلب اعتماد مشتریان است.

دنیا این روزها پر از مشاغل و کسب و کارهای مختلف است که برای بیشتر شناخته شدن سازمان، محصول و یا برند خود در تلاش هستند و در این میان رقابت تنها کسانی موفق هستند که هدفی کاملا روشن داشته باشند اما علاوه بر هدف، کلید موفقیت استفاده از ابزارهای خلاقانه تبلیغاتی است.

تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی در این سال ها در نقش بیلبوردهای متحرک مورد استقبال هر کسب و کار خلاقی قرار گرفته است. زیرا کم هزینه تر و ماندگار تر است و علاوه بر آن مخاطب را بیشتر از دیگر روش ها سر ذوق می آورد.

تی-شرت-اسپان-تبلیغاتی
چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید.