تی-شرت-پنبه

تی شرت پنبه

تی شرت پنبه

تی شرت پنبه دارای وزنی سبک و جنس لطیف است و از جهت بافت بکار رفته در تولید تی شرت پنبه، تهویه آن بسیار عالی انجام می شود و با توجه به انتقال رطوبت و تبخیر سریع بهترین گزینه برای ماه های گرم سال است، این عامل باعث می شود تا بدن در بهترین شرایط قرار گیرد و نسبتا خنک باشد.

معمولا تی شرت های پنبه ای بهترین گزینه برای تابستان بشمار می روند، اقبال عمومی از این نوع تی شرت باعث شده است که بیشترین تولید در بین تی شرت های دیگر داشته باشد. عدم ایجاد حساسیت پوست یکی دیگر از مزیت های تی شرت پنبه می باشد.

 

تی شرت پنبه ای تبلیغاتی

تولید تی شرت پنبه ای به عنوان تی شرت ارزان قیمت و پراستفاده مورد مخاطبان می باشد. این مدل تی شرت با توجه به نوع پارچه بسیار لطیف برای پوست حساسیتی را ایجاد نمی کند.

در میان الیاف های طبیعی و مصنوعی، الیاف پنبه به دلیل خصوصیات منحصر به فردی که دارد، از مابقی کاربرد بیشتری دارد. یکی از ویژگی های مهم پارچه پنبه ای رنگ مات آنهاست. تی شرت های براق بیشترشان از جنس پلی استر هستند. ویژگی های بی نظیر دیگر این تی شرت ها را زمانی می توانید درک کنید که از آنها استفاده کرده باشید. پارچه های پنبه ای به آسانی تنفس می کنند و هوا در آن رد و بدل می شود. این پارچه ها گلوله نمی شوند و ظاهر آن تغییر چندانی ندارد. افرادی که از تی شرت های پنبه ای استفاده می کنند هرگز حساسیت پوستی نمی دهند.

ویژگی های منحصر به فرد پارچه پنبه ای به گونه ای است که آن را برای دوخت لباس های خنک و سبک تابستانه مثل تی شرت مناسب می سازد. تی شرت های پنبه ای به شکل های مختلفی در بازار موجود است برخی از آنها از پنبه تهیه شده اند و برخی دیگر از ترکیب پنبه با مواد طبیعی دیگر یا الیاف مصنوعی تولید می شود.

 

تی شرت تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی ماندگار

اگر برای تهیه هدیه تبلیغاتی شرکت خود نیاز به یک محصول ماندگار دارید و می خواهید با هزینه ای مناسب محصول شما مورد استقبال بیشتری قرار بگیرید می توانید از یک تی شرت بعنوان هدیه تبلیغاتی خود استفاده کنید. تی شرت با توجه به نوع پارچه و مدل آن کاربرد های مختلف درون سازمانی یا برون سازمانی خواهد داشت. و اغلب مخاطبین از آن در طولانی مدت استفاده خواهند کرد.

با توجه به قیمت و فصل مورد استفاده می توانید از پارچه های نازک تر یا ضخیم تر استفاده کنید. بطور معمول پارچه یکرو پنبه قیمتی مناسبتر به نسبت پارچه جودون دارد و ضخامت پارچه پنبه به نسبت پارچه جودون کمتر و خنک تر می باشد. پارچه اسپان یا ترکیب پبنه و پلی استر نیز در ضخامت پارچه نقش دارد و همچنین باعث حفظ گرمای بیشتر و بعضا در تابستان باعث ایجاد تعریق بیشتر نیز می گردد.

تفاوت تی شرت پنبه معمولی با تی شرت جودون

پارچه تی شرت جودون نوع بافتی متفاوت به نسبت تی شرت پنبه یا پارچه پنبه معمولی دارد. تی شرت جودون بافت دون دون دارد و معمولا ضخامت بیشتری به نسبت پارچه های تی شرتی دیگر دارد.

اغلب این تی شرت را به صورت تی شرت یقه دکمه دار تولید می کنند و کاربری اداری و رسمی تری نیز دارد.

چاپ تی شرت

روش های مختلفی برای چاپ روی تی شرت وجود دارد: چاپ به صورت مستقیم، چاپ تی شرت حرارتی، چاپ سابلیمیشن و بسیاری از روش های دیگر.
از این روش ها هم نیز برای چاپ روی پارچه، چاپ روی لیوان ، چاپ پرچم و … نیز بهره می گیرند که بسته به نوع کار و نیاز مشتری روش مورد نظر را برای چاپ آن بهره می گیرند.
در حال حاضر چاپ سابلیمیشن نسبت به سایر روش های چاپی از کیفیت و همچنین قیمت چاپ روی تی شرت برای شما کمتر تمام می شود و همچنین این شیوه از ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش ها چاپی برخوردار است.
یکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد.
تی شرت پنبه
چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید.

تی شرت پنبه
انواع مدل تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.