کلاه فلامنت

سرپوش یا کلاه از جمله اکسسوری های محبوب این روزهای مردم است که استفاده از آن سابقه ای دیرین در دل تاریخ دارد. اگرچه در گذشته انواع کلاه با استفاده از الیاف طبیعی ساخته می شد اما امروز اوضاع بکلی فرق کرده و با ساخت و تولید الیاف مصنوعی شاهد حضور انواع کلاه با مواد و متریال های مبتنی بر الیاف مصنوعی هستیم. که البته [su_quote]این رویکرد یعنی استفاده از الیاف مصنوعی و سوق یافتن بشر به سمت تولید و استفاده از آن شاید اولا به جهت کمبود منابع طبیعی و دوما ارزان تمام شدن هزینه های تولید بوده باشد. با اینحال کلاه فلامنت یکی از انواع ساخته شده کلاه با استفاده از الیاف مصنوعی است که در ترکیبات ساخت آن درصد کمی از نخ پنبه هم به کار برده می شود.[/su_quote]

لذا از آنجائیکه انجام هزینه های زیاد برای تولید هدیه تبلیغاتی از جمله کلاه بر پایه استفاده از الیاف طبیعی برای بسیاری از کسب و کارها از جمله کسب و کارهای خرد و کوچک یا نوپا وجود نداشت یا در برخی موارد توجیح اقتصادی نداشت، حوزه تبلیغات اقدام به استفاده از محصولات دارای پارچه های الیاف مصنوعی که دارای قیمتی به مراتب ارزانتر بودند کرد و امروز شاهد بسیاری از تولیدات از جمله کلاه با استفاده از این مواد و متریال ها هستیم. در واقع کلاه تبلیغاتی یک کلاه مقرون به صرفه و ارزان و در عین حال دارای جنس ساخت خوب و مناسبی است که علاوه بر عموم مردم در حوزه تبلیغات نیز طرفداران بسیاری دارد.

پارچه فلامنت چگونه ساخته می شود؟

فلامنت از الیاف مصنوعی تولید می شود و این بدان معناست که الیافی در طبیعت به نام فلامنت وجود خارجی ندارد و توسط انسان و با استفاده از مواد شیمیایی ساخته می شود. سپس این الیاف با درصد کمی از الیاف طبیعی چون پنبه و ویسکوز و… ترکیب می شود که این کمک می کند برخی از ویژگی های مثبت الیاف طبیعی را هم در خود جمع کند و در نتیجه محصول نهایی یعنی پارچه فلامنت به دست می آید. پارچه فلامنت به جهت قیمت تمام شده ارزانش و همچنین کیفیت مقبولی که ارائه می دهد، امروز برای تولید انواع البسه از جمله کلاه که یک اکسسوری جذاب و محبوب است مورد استفاده قرار می گیرد.

[su_custom_gallery source=”media: 5448,5490,5486,5489,5485″ link=”lightbox” width=”150″ height=”150″ title=”never”]

کاربرد و موارد استفاده کلاه فلامنت

بطور کلی کاربرد و استفاده های انواع کلاه را می توان در چند چیز اعم از استفاده برای محافظت از پوست و چشم در برابر اشعه مضر نور خورشید، محافظت از سر در مقابل سرما، مد و زیبایی، ورزش و… خلاصه کرد. کلاه فلامنت نیز هرچند از پارچه های الیاف مصنوعی ساخته می شود و غیر قابل تنفس بوده و  باعث تعریق می شود اما با ایجاد راهکارهایی چون طراحی توری شکل در قسمت پوشش سر و یا تعبیه تعدادی سوراخ، بکار بردن لایه ای عرقگیر، عمل تهویه هوا را به بهترین شکل ممکن می سازد و استفاده از این کلاه را که معمولا از نوع نقاب دار یا دارای لبه می باشد برای استفاده در فصل گرما و تابستان مقدور می سازد. علاوه بر این از کلاه فلامنت برای استفاده های ورزشی و مد و زیبایی یا حتی محافظت از سرما و نور خورشید و… استفاده می شود.

انواع کلاه فلامنت

به موازات ساخت و تولید انواع کلاه دارای الیاف طبیعی، در حوزه ساخت و تولید انواع کلاه دارای الیاف مصنوعی نیز پیشرفت های چشمگیری حاصل شده است و امروز در تنوع محصول چیزی از آنها کم ندارد. انواع کلاه نقابدار فلامنت اعم از کلاه فلامنت 6 ترک، کلاه فلامنت مغزی دار، کلاه فلامنت توری و… یا کلاه کپ فلامنت، نقاب آفتابگیر فلامنت و… تنها بخشی از تولیدات کلاه ساخته شده از جنس فلامنت هستند. این تنوع باعث می شود تا بتوان متناسب با سلایق مختلف و استفاده های گوناگون، کلاه مناسب خود را از میان انواع کلاه فلامنت یافت و استفاده نمود.

مخاطبان کلاه فلامنت

انواع کلاه فلامنت از این نظر که در عین کیفیت مناسب، محصولی ارزان و مناسب قیمت هستند و هزینه های تولید کمتری دارند از مخاطبان گسترده ای نیز در بین عموم مردم برخوردار می باشند. طیف وسیعی از  نوجوانان و جوانان که برای مد و زیبایی چون بهبود تیپ و استایل خود یا خلق ظاهری متفاوت و جذاب از انواع کلاه از جمله کلاه فلامنت استفاده می کنند و همینطور مخاطبانی که صرفا برای استفاده های محافظتی از پوست و چشم ها در مقابل نور خورشید یا حتی استفاده ورزشی و… از  طرفداران کلاه فلامنت هستند. با اینحال بخش مهمی از مخاطبان این نوع کلاه  را باید در حوزه تبلیغات جست که به واسطه قیمت های مناسبش، یک محصول جدی و پرطرفدار تبلیغاتی محسوب می شود یا بخش دیگری از مخاطبان آن که برای استفاده به عنوان بخشی از  لباس فرم از کلاه فلامنت استفاده می کنند.

 

کلاه نقابدار

کلاه فلامنت تبلیغاتی

کلاهی که بر روی آن تبلیغات صورت می گیرد و سپس به عنوان هدیه تبلیغاتی اهداء می شود، کلاه تبلیغاتی است که یکی از باصرفه ترین و مناسب ترین آنها کلاه فلامنت تبلیغاتی می باشد. وقتی یک هدیه تبلیغاتی چون کلاه به مخاطبی اهداء می شود و سپس وی از آن کلاه استفاده کرده و بر سر می گذارد و در سطح شهر تردد می کند، هر آنچه از تبلیغات که بر روی آن چاپ شده در معرض دید عموم قرار می گیرد و بدین شکل باعث توسعه نام و برندینگ کسب و کارها می شوند. کلاه فلامنت تبلیغاتی محصولی بسیار پر استفاده در تهیه و تولید هدیه تبلیغاتی به شمار می آید.

خدمات چاپ و گلدوزی بر روی کلاه فلامنت

هرچند انواع روش های متداول و متنوعی برای چاپ روی کلاه فلامنت از جمله چاپ سیلک. چاپ ویسکوز و حتی گلدوزی  و… وجود دارد اما به جهت بافت نازکتر پارچه فلامنت در مقایسه با پارچه کتان کمتر از چاپ گلدوزی بر روی آن استفاده می شود. در مجموعه تی شرت آرام تمام خدمات چاپ و گلدوزی بر روی انواع محصولات کلاه و تی شرت از جمله کلاه فلامنت با کیفیتی دارای تضمین و توسط متخصصین حرفه ای امور چاپ انجام می پذیرد.

قیمت کلاه فلامنت

قیمت کلاه فلامنت با توجه به اینکه محصولی برآمده از پارچه الیاف مصنوعی است لذا دارای قیمت های ارزان تر و مقرون به صرفه تر در مقایسه با کلاه کتان و سایر کلاه های تولید شده با الیاف طبیعی است. اما بعضا ممکن است با کمی کم توجهی و شتابزدگی که البته بسیار هم اتفاق می افتد به دام واسطه ها و یا بی تجربگی مراکز نوپا در عدم شناخت تولید با هزینه های کمتر دچار شوید و قیمت هزینه های سفارش کلاه فلامنت شما گران در بیاید. بدین سبب در مجموعه تی شرت آرام که یک مجموعه تولیدی غیر واسطه درتولید انواع محصولات تی شرت و کلاه از جمله کلاه فلامنت با قیمت هایی بسیار مناسب و ارزان است این امکان فراهم آمده تا با قیمت هایی متناسب با قیمت های کف بازار اقدام به سفارش و خرید نمایید.

آیا خرید کلاه فلامنت تبلیغاتی گزینه مناسبی برای تبلیغات است؟

انتخاب بهترین محصولاتی که در بازار داخل کشور وجود دارند و می توانند برای بازاریابی یا تبلیغات مورد استفاده قرار گیرند نیاز به در نظر گرفتن نکات متعددی خواهد داشت.

شاید بسیاری از شرکت ها خرید تیشرت تبلیغاتی را ترجیح بدهند. اما همواره این گونه نیست و به طور حتم کلاه فلامنت تبلیغاتی نیز می تواند برای هدیه به رده های سنی خاص مناسب باشد.

چگونه می توان با کلاه تبلیغاتی موفق به افزایش اعتبار برند شد؟

یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت برندهای داخلی و خارجی تلاش برای کسب رضایت مشتریان یا هک کردن نام برند در ذهن مخاطبان می باشد.

برندهای بزرگی مانند آدیداس یا سایر برندهای مشهور بین المللی با استفاده از شیوه های مختلفی توانسته اند خود را در بسیاری از کشورهای دنیا معرفی کنند.

در ایران نیز تلاش های زیادی برای برند سازی صورت گرفته است. به گونه ای که به خصوص در چند دهه اخیر کسب و کارهای مختلف و شرکت های بزرگ تولیدی و صنعتی یا سایر واحدهای تولیدی و خدماتی تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک برند معتبر استانی یا کشوری به کار بسته اند.

روش های مختلفی برای افزایش اعتبار یک برند وجود دارد. برای مثال می توان از روش های زیر استفاده کرد:

  • راه اندازی کمپین های تبلیغاتی
  • استفاده از وبسایت های اختصاصی برای ارائه خدمات
  • استفاده از شبکه های اجتماعی
  • آشنایی با روش های نوین دیجیتال مارکتینگ
  • استفاده از انواع لباس تبلیغاتی (مانند کلاه تبلیغاتی، …)
  • ….

هر یک از روش های لیست شده در بالا بخشی از تلاش های شما برای تبدیل شدن به یک برند معتبر را به خود اختصاص می دهند.

آیا قیمت کلاه فلامنت تبلیغاتی مناسب است؟

در مقایسه با هزینه لازم برای تولید و دوخت لباسکار تبلیغاتی یا قیمت تیشرت تبلیغاتی می توان گفت که هزینه لازم برای دوخت و تولید مدل های مختلف کلاه کمتر است.

به طور کلی، مدل های مختلف کلاه را می توان با هزینه بسیار کمتری خریداری و مورد استفاده قرار داد. برای همین بودجه مورد نیاز برای خرید کلاه فلامنت تبلیغاتی چندان زیاد نخواهد بود.

البته حجم ثبت سفارش نیز می تواند بر هزینه مورد نیاز برای تولید این محصولات تاثیرگذار باشد.

بهترین رنگ کلاه فلامنت تبلیغاتی کدام است؟

به عنوان یک خریدار باید بدانید که رنگ کلاه های تولید شده با توجه به رنگ پارچه مورد استفاده یا چاپ روی آن می تواند متفاوت باشد. برخی از افراد علاقه مند به رنگ های روشن هستند و برخی دیگر نیز کلاه فلامنت تبلیغاتی با رنگ تیره مانند مشکی را ترجیح می دهند.

لازم به ذکر است که ممکن است یک برند یا شرکت علاقه مند به تولید کلاه با توجه به رنگ اختصاصی متعلق به برند خود یا با چاپ لوگو و نام برند باشد. در این موارد ثبت سفارش و تولید کلاه با توجه به نیاز مشتری و رنگ اختصاصی برند انجام خواهد شد.

آیا امکان ثبت سفارش کلاه فلامنت تبلیغاتی به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله. تیشرت آرام تلاش کرده است امکان مشاوره و ثبت سفارش برای تولید طیف متنوعی از محصولات تبلیغاتی را فراهم کند. برای مثال می توان به انواع لباس کار تبلیغاتی یا تیشرت و کلاه تبلیغاتی اشاره کرد.

برای همین در صورتی که علاقه مند به آگاهی از نحوه ثبت سفارش و خرید لباس کار تبلیغاتی یا کلاه فلامنت تبلیغاتی هستید می توانید از طریق آنلاین با ما در ارتباط باشید.

چه مدت زمان برای ارسال کلاه آماده شده باید منتظر ماند؟

با توجه به حجم ثبت سفارش صورت گرفته تلاش می شود در کوتاه ترین زمان ممکن امکان خرید این محصولات برای شما فراهم شود.

آیا قیمت کلاه های تبلیغاتی افزایش یافته است؟

قیمت بسیاری از محصولاتی که در زمره لباس و پوشاک قرار می کیرند با توجه به نرخ تورم و هزینه های لازم برای خرید پارچه و دوخت آن ها تغییر خواهد کرد.

برای همین می توانید در صورت نیاز به آگاهی از قیمت لباسکار تبلیغاتی یا مدل های مختلف تیشرت و کلاه با واحدهای تولید کننده این محصولات مشورت کنید.

آیا امکان خرید کلاه فلامنت تبلیغاتی در شهرستان وجود دارد؟

در صورتی که به عنوان یک شرکت تولیدی قصد خرید کلاه تبلیغاتی در شهرستان را داشته باشید، می توانید با دفتر شرکت در تهران تماس بگیرید. تلاش خواهد شد راهنمایی های لازم در اختیار شما قرار گیرد.

به گونه ای که ضمن آگاهی از هزینه تولید کلاه تبلیغاتی امکان ثبت سفارش و ارسال آن ها برای افراد و شرکت های علاقه مند فراهم شود.

لازم به ذکر است شرکت ها و واحدهای تولیدی متعددی هستند که ممکن است در تهران به دنبال ثبت سفارش و خرید این مدل از کلاه برای تبلیغات یا اهداف مشابه باشند.

برای همین تیشرت آرام تلاش کرده است ضمن پاسخگویی به نیاز شرکت های تولیدی و خدماتی یا کلیه برندهای کوچک و بزرگ، مشاوره های لازم را برای خرید این محصولات در اختیار آن ها قرار دهد.

برای همین شما می توانید در صورت نیاز به خرید کلاه فلامنت تبلیغاتی یا انواع تیشرت تبلیغاتی در تهران با کارشناسان شرکت تماس بگیرید تا مشاوره های بیشتری در اختیار شما قرار دهند.