رویه های ارسال سفارش مجموعه تی شرت آرام

تی شرت آرام ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته امکان ثبت سفارش را برای همه کاربران عزیز فراهم کرده است. تی شرت آرام با شرایط ارسال سریع‌ و کرایه در مقصد، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای مجموعه تی شرت آرام ایجاد خرید لذت بخش برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند:

  • زمان ارسال کلیه سفارشات بعد از هماهنگی در خصوص تعداد و جنس کالا محاسبه و خدمت شما مشتریان عزیز اعلام می گردد.
  • سفارشات فورس قابل هماهنگی است.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲ تا ۴ روز کاری است. برخی از کالاها در فروش‌های ویژه ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع مشتریان می‌رسد.

برای محاسبه دقیق هزینه پست پیشتاز سفارش خود می توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://parcelprice.post.ir/

و در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://newtracking.post.ir/

همانطور که می دانید ارسال کالا با پست سفارشی بین ۲ تا ۵ روزکاری به طول می انجامد. هزینه پست بر اساس وزن تعیین می گردد. در صورت تمایل برای ارسال لباس طراحی شده با پست سفارشی برای محاسبه دقیق هزینه سفارش خود می توانید از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://parcelprice.post.ir/

کاربران محترم در صورتی می توانند خواستار ارسال کالا با تیپاکس باشند که شعبه تیپاکس در آن شهر یا شهرستان موجود باشد در غیر اینصورت میتوانند از روش دیگر ارسال استفاده نمایند.

و در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.tipaxco.com/

نکته: تحویل سفارش های که در محدوده بافت شهری دارای نمایندگی تیپاکس باشد درب منزل و یا محل کار می باشد و در صورتی که خارج از بافت شهر باشد تحویل در محل دفتر تیپاکس میباشد

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل:

  • به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا، حتما سفارش خود را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
  • مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر و یا کارت ملی به همراه داشته باشند.
  • در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از درگاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.