tshirtaram

تی شرت جودون

تی شرت جودون

تی شرت جودون یکی از متداول ترین نوع تی شرت هاست و به همین دلیل است که تی تشرت جودن از جمله تی شرت های پرطرفدار محسوب می گردد.

پارچه جودون معروف ترین نوع پارچه برای دوخت تی شرت های مردانه است و محبوب ترین پارچه تابستانی به حساب می آید. ظاهر فانتزی و جوان پسند سبب شهرت این نوع پارچه شده است. این پارچه برای انواع چاپ و گلدوزی ها مناسب است و حتی مناسب برای چاپ سابلیمیشن می باشد.

پارچه جودون با روزنه ها و بافت لوزی شکلش کاملا قابل تمایز است. پارچه جودون با نخ پنبه یا ترکیب نخ های طبیعی و مصنوعی بافته می شود. پارچه جودون را به عناوین مختلف پارچه جودون پنبه، جودون لاکرا یا جودون پنبه می شناسند.

جنس جودون با توجه به نوع بافت ضخیم تر از پارچه یکروپنبه است. در واقع به خاطر نوع بافت است که چنین اسمی دارد. پارچه جنس جودون توسط ماشین های گردبافت بافته می شود و این که چه نخی در بافت پارچه جودون استفاده شود نوع پارچه جودون را تعیین می کند. از این رو پارچه جودون را می توان به انواع پارچه جودون پنبه، جودون لاکرا، جودون پلی استرپنبه، جودون فلامنت و… تقسیم بندی نمود.

روش درج لوگو روی تی شرت جودون:

  • گلدوزی
  • چاپ سیلک
  • چاپ ژلاتین
  • دوخت لوگوی پلاستیکی، فلزی یا چرمی

تی شرت تبلیغاتی جودون

اگر شما صاحب کسب و کار، سازمان و یا شرکت باشید، می دانید که بازاریابی و جذب مشتری تا چه اندازه اهمیت دارد. اکثر مدیران و کارآفرینان ایرانی در صدد این هستند که نام تجاری و برند خود را گسترش دهند و افراد بیشتری را با کسب و کارشان آشنا کنند. تی شرت تبلیغاتی جودون یکی از گزینه های عالی برای برند سازی و جلب اعتماد مشتریان است.

دنیا این روزها پر از مشاغل و کسب و کارهای مختلف است که برای بیشتر شناخته شدن سازمان، محصول و یا برند خود در تلاش هستند و در این میان رقابت تنها کسانی موفق هستند که هدفی کاملا روشن داشته باشند اما علاوه بر هدف، کلید موفقیت استفاده از ابزارهای خلاقانه تبلیغاتی است.

تی شرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی در این سال ها در نقش بیلبوردهای متحرک مورد استقبال هر کسب و کار خلاقی قرار گرفته است. زیرا کم هزینه تر و ماندگار تر است و علاوه بر آن مخاطب را بیشتر از دیگر روش ها سر ذوق می آورد.

چاپ تی شرت

روش های مختلفی برای چاپ روی تی شرت وجود دارد: چاپ به صورت مستقیم، چاپ تی شرت حرارتی، چاپ سابلیمیشن و بسیاری از روش های دیگر.

از این روش ها هم نیز برای چاپ روی پارچه، چاپ روی لیوان ، چاپ پرچم و … نیز بهره می گیرند که بسته به نوع کار و نیاز مشتری روش مورد نظر را برای چاپ آن بهره می گیرند.

در حال حاضر چاپ سابلیمیشن نسبت به سایر روش های چاپی از کیفیت و همچنین قیمت چاپ روی تی شرت برای شما کمتر تمام می شود و همچنین این شیوه از ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش ها چاپی برخوردار است.

یکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد.

تی شرت جودون
چرا تولید تی شرت تبلیغاتی

اگر شما سازمانی دارید که در آن تعدادی نیروی کار یا کارمند مشغول فعالیت هستند میتوانید جهت یکدست شدن ظاهر آنها با توجه به موقعیت پرسنل اقدام به تهیه تی شرت سازمانی نمائید. در محیط کارگاهی یا اداری می توانید تی شرت اختصاصی خود را سفارش دهید.

تی شرت جودون
انواع مدل تی شرت

تی شرت یقه گرد از جنس پنبه یکرو جزو ساده ترین مدل های تی شرت می باشد. تی شرت یقه دکمه دار یا یقه شکاری جزو تی شرت های سازمانی یا رسمی تر می باشد. تی شرت یقه هفت نیز مانند تی شرت یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فصل گرما یا سرما می توان از تی شرت های آستین بلند یا آستین کوتاه استفاده کرد.