تی شرت

تی شرت ها لباس های با دوام و کارآمد هستند که ممکن است به عنوان لباس های زیر و یا لباس پوشیده باشند. از زمان ایجاد آنها در سال 1920، تی شرت به بازار دو میلیارد دلاری تبدیل شده است.تی شرت ها در انواع رنگ ها، الگوها و سبک ها می باشد.آستین تی شرت ممکن است کوتاه یا بلند باشد.

تی شرت نیز از لباس های محبوب است که برای نشان دادن منافع، سلیقه ها و وابستگی های شما  است. تی شرت نیز از وسایل نقلیه تبلیغاتی ارزان قیمت برای محصولات و رویدادهای خاص است.

تی شرت مناسب هر کسی در هر اندازه، از نوزادان تا سالمندان. اندازه بزرگسالان به طور کلی کوچک، متوسط، بزرگ و فوق العاده بزرگ است، در حالی که اندازه برای کودکان نوپا با ماه و وزن وزن می شوند. علاوه بر این، برای جبران سرهای بزرگ نوزادان نسبت به بدن آنها، پیراهن ها به طور خاص با دهانه های شانه طراحی شده اند که ممکن است با دکمه ها یا فریبنده ها بسته شوند.

اکثر تی شرت های ساخته شده از 100٪ پنبه، پلی استر، و یا یک ترکیب پنبه / پلی استر است.تولیدکنندگان آگاه محیط زیست ممکن است از رنگ های طبیعی پنبه و طبیعی استفاده کنند.تی شرت های قابل انعطاف از پارچه های نساجی، به ویژه پیراهن، ریس گره ها، و رول قلاب بافته شده، ساخته شده اند که از دو پارچه رنده ای تشکیل شده اند که با یکدیگر ترکیب شده اند.