چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

چاپ تی شرت

یک ‌تی شرت چاپی تی‌ شرتی است که طراحی، تصویر یا حروف دلخواه شما بر روی آن به چاپ برسد. انواع مختلفی از چاپ روی تی‌ شرت‌ ها وجود دارند که بسته به نیاز خود یکی از این روش ها را انتخاب می کنید.
یک تی‌شرت معمولا از یک تصویر زیبا، لوگوی شرکت و یا یک متن، توسط طراح حرفه ای بهره می گیرد. از پشت تیشرت ها هم نیز معمولا اطلاعاتی که اهمیت کمتری می تواندیک تصویر و یا یک نوشته باشد برخوردار است به چاپ می رسد.
شما می توانید از رنگ هایی که متناسب با سلیقه و یا تم محصول و شرکتتان باشد بهره بگیرید و یا همچنین می توانید از رنگ هایی که توجه بیشتر مخاطب را به خود جلب می کند بسته به نیاز خود در چاپ روی تیشرت از آن استفاده کنید.انتخاب نوع رنگ بکار رفته در طراحی بسیار باید با رنگ پیراهنی که قرار است روی آن طرحی را به چاپ برسانید بسیار مهم است.
روش های مختلفی برای چاپ روی تی شرت وجود دارد: چاپ به صورت مستقیم، چاپ تی شرت حرارتی، چاپ سابلیمیشن و بسیاری از روش های دیگر.
از این روش ها هم نیز برای چاپ روی پارچه، چاپ روی لیوان ، چاپ پرچم و …. نیز بهره می گیرند که بسته به نوع کار و نیاز مشتری روش مورد نظر را برای چاپ آن بهره می گیرند.
در حال حاضر چاپ سابلیمیشن نسبت به سایر روش های چاپی از کیفیت و همچنین قیمت چاپ روی تی شرت برای شما کمتر تمام می شود و همچنین این شیوه از ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر روش ها چاپی برخوردار است.
یکی دیگر از راه های درج لوگو بر روی تیشرت یا لباس کار گلدوزی می باشد که ماندگاری طولانی دارد، البته در این روش پروسه تولید افزایش می یابد.