انواع استایل

style

انواع استایل

شناختن انواع استایل ها در زمینه ی مد و فشن کار شما را در خرید و پوشاک راحت تر می کند. همه ی لباس ها بر اساس شباهت در مدل و طرح،پارچه،نوع استایل و رنگ گروه بندی شده اند. استایل فشن به طور کلی به گروهی از خصیصه و ویژگی های شخصیتی بر می گردد که با موضوع خاص مد و فشن هم مطابقت دارد.
انواع استایل:
1- هنری: همانگونه که از نامش پیداست مربوط به یک متفکر خلاق است. لباسی که یک دختر هنری می پوشد زمینه ی هنری او را نشان می دهد. افرادی که استایل هنری دارند از پوشیدن چیزهای رایج و معمولی دوری می کنند و پوششی را انتخاب می کنند که منحصر به فرد و تک است.
2- شیک: یکی از رایج ترین استایل در زمینه ی مد و فشن استایل “شیک” است. “شیک” اغلب با “مد روز” یا “فشن و به روز” مترادف است. افرادی که طرافدار این استایل هستند طرح های کلاسیک و شیک را ترجیح می دهند.
3- کلاسیک: استایل کلاسیک ممکن است راحت نمایان شود اما در حقیقت این استایل بیشتر بر روی کیفیت و سبک های متداول و محبوب مانند شومیز سفید، شلوار پا گشاد و چکمه های چرمی تمرکز می کند.
4- رومانتیک: ک شخص رمانتیک آرمان گرا و اغلب غیر واقعی است. لباس اغلب دارای گل،قلب یا حاشیه های چین دار یا چروکی با پارچه ی نرم است.
5- سنتی: استایل سنتی نشان می دهد که دختری بی خطر و معقول در نزدیکی ماست. این افراد اهل عمل و مرتب هستند و همیشه لباس مناسب می پوشند.
6- محصلی: استایل محصلی بیشتر میان دانشجویان متداول است. این استایل دخترانه است اما بیش از حد شلوغ نیست.
تی شرت آرام