آشنایی با انواع استایل

استایل بخش مهمی از زندگی است، زیرا هر فرد توسط سبک لباس پوشیدنش معرفی می شود، پس شناختن انواع استایل ها در زمینه ی مد و فشن کار شما را در خرید پوشاک  و سبک پوشش راحت تر می کند. همه ی لباس ها بر اساس شباهت در مدل و طرح، پارچه، نوع استایل و رنگ گروه بندی شده اند. استایل فشن به طور کلی به گروهی از خصیصه و ویژگی های شخصیتی بر می گردد که با موضوع خاص مد و فشن هم مطابقت دارد.

[su_quote]هر فردی در زندگی خود سبک مشخص برای لباس پوشیدن دارد. این ممکن است برگرفته از استایل های مختلفی باشد که در دنیای طراحی و مد وجود دارد زیرا هر کدام از این استایل ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.[/su_quote]

معرفی انواع استایل

  •  هنری

همانگونه که از نامش پیداست مربوط به یک متفکر خلاق است. لباسی که یک دختر هنری می پوشد زمینه ی هنری او را نشان می دهد. افرادی که استایل هنری دارند از پوشیدن چیزهای رایج و معمولی دوری می کنند و پوششی را انتخاب می کنند که منحصر به فرد و تک است.

  • شیک

یکی از رایج ترین استایل ها در زمینه ی مد و فشن استایل “شیک” است. “شیک” اغلب با “مد روز” یا “فشن و به روز” مترادف است. افرادی که طرافدار این استایل هستند طرح های کلاسیک و شیک را ترجیح می دهند.

  • کلاسیک

استایل کلاسیک ممکن است راحت نمایان شود اما در حقیقت این استایل بیشتر بر روی کیفیت و سبک های متداول و محبوب مانند شومیز سفید، شلوار پا گشاد و چکمه های چرمی تمرکز می کند.

  • رومانتیک

شخص رمانتیک آرمان گرا و اغلب غیر واقعی است. لباس اغلب دارای گل، قلب یا حاشیه های چین دار یا چروکی با پارچه ی نرم است.

  • سنتی

استایل سنتی نشان می دهد که دختری بی خطر و معقول در نزدیکی ماست. این افراد اهل عمل و مرتب هستند و همیشه لباس مناسب می پوشند.

  • محصلی

استایل محصلی بیشتر میان دانشجویان متداول است. این استایل دخترانه است اما بیش از حد شلوغ نیست.

نتیجه گیری:

از لحاظ روانشانسی، افارادی که لباس های مورد علاقه خود را می پوشند و سبک پوشش مخصوص به خود را دارند بیشتر از دیگران اجساس قدرت، اعتماد به نفس و خوشبختی می کنند.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع استایل آشنا کنیم، خوشحال می شویم که سوال و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید