کلاه تبلیغاتی چیست؟ انواع کلاه تبلیغاتی برای برند سازی شما، یکی از روش های تبلیغات استفاده از کلاه تبلیغاتی است که توسط برندهای معتبر در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از پوشاک به عنوان تبلیغات از دیرباز میان مردم رایج بوده است و هم اکنون نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید انواع هدیه های تبلیغاتی مانند انواع کلاه تبلیغاتی را از تیشرت آرام سفارش دهید و تبلیغات گسترده ای راه اندازی کنید.

انواع کلاه تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی

به طور حتم یکی از مهم ترین مراحل برای تصمیم گیری برای انتخاب و خرید کلاه تبلیغاتی اشنایی با انواع آن ها و کاربرد هر یک از این کلاه ها می باشد. زیرا برخی از این محصولات هستند که دارای دوام بالایی بوده و برای همین ممکن است برای استفاده در اجتماع مناسب باشند. این در حالی است که برخی از انواع کلاه های تبلیغاتی صرفا برای مدت کوتاهی در مراسمات خاص قابل استفاده هستند و نمی توان از آن ها در اجتماع و سایر مکان ها استفاده کرد. به همین دلیل است که ما در ادامه به معرفی انواع کلاه تبلیغاتی  و ویژگی های هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است واحدهای تولیدی معدودی در برخی از نقاط کشور امکان ارائه این خدمات را دارند و برای همین است که شاید پیدا کردن یک واحد که امکان ارائه خدمات ثبت سفارش و تولید انواع کلاه تبلیغاتی در مدل های مختلف را داشته باشد برای برخی از شهروندان کار سختی خواهد بود. اما در هر صورت می توانید با استفاده از ظرفیت های به وجود آمده با استفاده از فضای مجازی مشاوره های لازم را در مورد نحوه ثبت سفارش و خرید انواع کلاه تبلیغاتی دریافت کنید و بهترین مدل ها را انتخاب کنید.

کلاه تبلیغاتی فلامنت:

این نوع کلاه با استفاده از نوعی ماده اولیه با نام فلامنت تولید می شود و ممکن است روی آن چاپ هایی با گلدوزی ایجاد شده باشد. کلاه تبلیغاتی فلامنت برای شرکت ها و برندهای مطرح، که قصد چاپ لوگوی سازمان خود را بر روی کلاه دارند، مناسب است و می توانند دوام نسبتا خوبی داشته باشند.

کلاه تبلیغاتی کتان:

این نوع کلاه همان طور که از نام آن مشخص است از جنس کتان است و به همین دلیل است که شاید دارای قیمت بالاتری در مقایسه با سایر انواع کلاه تبلیغاتی در بازار باشد. اما در عوض می توان برای مدت طولانی از کلاه تبلیغاتی کتان استفاده کرد و برای همین با توجه به این که سبک و زیبا هستند می توانند گزینه های مناسبی برای تبلیغات بلند مدت باشند.

کلاه تبلیغاتی  پارچه ای:

به طور کلی می توان کلیه کلاه هایی که از جنس پارچه هستند را با نام کلاه های تبلیغاتی پارچه ای معرفی کرد. این محصولات با توجه به جنس پارچه به کار رفته در آن ها ممکن است دوام متفاوتی داشته باشند. اما به طور کلی کلاه هایی که از پارچه ساخته شده اند به طور حتم دارای دوام بالاتری در مقایسه با کلاه های پلاستیکی و به خصوص کاغذی هستند. اما در عوض یک کلاه تبلیغاتی پارچه ای ممکن است قیمت بسیار بالاتری در مقایسه با کلاه های کاغذی یا فومی و پلاستیکی داشته باشد.

کلاه تبلیغاتی کاغذی:

این کلاه نیز همان طور که از نام آن پیدا است با استفاده از کاغذ تولید می شود. شاید برای شما سوال باشد که خرید انواع کلاه تبلیغاتی کاغذی به چه دردی می خورد و با توجه به این که استفاده از کلاه کاغذی در جامعه اصلا وجهه خوبی ندارد برای چه اهداف و کاربردهایی می توان از این نوع کلاه بهره برد.

در پاسخ باید بدانید که خرید کلاه تبلیغاتی برای کمپین ها و یا مراسمات خاص مانند یک مراسم جشن تولد برای کودکان می تواند مناسب باشد. به خصوص در صورتی که بخواهید چاپ های منحصر به فرد بر روی کلاه کاغذی داشته باشید خرید آن ها از مراکزی که می توانند مدل های مختلف انواع کلاه تبلیغاتی کاغذی را تولید کنند ایده بسیار خوبی است.

کلاه تبلیغاتی فومی:

خرید انواع کلاه تبلیغاتی فومی نیز مانند کلاه های ساخته شده از مقوا و کاغذ برای استفاده کوتاه مدت است و برای همین بر خلاف کلاه های پارچه ای برای مدت زیادی از آن ها استفاده نمی شود. اما در عوض قیمت آن ها مناسب تر است و سبک تر نیز هستند.

چاپ برروی انواع کلاه تبلیغاتی

چاپ انواع کلاه تبلیغاتی به دلیل اینکه یکی از لوازم جانبی مد و پوشاک محسوب می شود و کاربرد زیادی دارد ، گزینه مناسبی برای درج لوگو یا نام یک برند است. از مزایای دیگر آن می توان به دید بسیار عالی برای مخاطبان ، کاربرد در زمستان و تابستان، تنوع در رنگ بندی برای سلیقه های مختلف می باشد که استفاده از آن را عمومی و در حد زیاد نموده است. اکثر افرادی که با کلاه در جامعه می بینیم، روی کلاه یک آرم یا لوگو خودنمایی می کند و دقیقا بیشترین بخشی از کلاه که خودنمایی می کند و نظر ما را به خود جلب می کند همان تصویر کوچک یا لوگو برند است. جهت چاپ کلاه تبلیغاتی تیشرت آرام درخدمت شماست.

انواع کلاه تبلیغاتی ارزان قیمت

اگر که اطلاعاتی راجع به روش های بازاریابی داشته باشید، احتمالا با انواع کلاه تبلیغاتی ارزان یا گران قیمت آشنایی دارید. دنیای مارکتینگ و بازاریابی دنیای بسیار وسیع و گسترده ای است و طیف وسیعی از روش ها و شیوه های مختلف را در بر گرفته است. یکی از این روش ها که بسیار هم کارآمد می باشد، استفاده از هدایای تبلیغاتی که جزئی از روش بازاریابی پارتیزانی یا چریکی است، می باشد. در صورتی که به دنبال راهی برای تبلیغات و افزایش درآمد کسب و کارتان می گردید، یا در صورتی که علاقه مند به یادگیری روش های تبلیغاتی و بازاریابی هستید، ادامه مقاله کلاه تبلیغاتی ارزان را از دست ندهید.

خرید انواع کلاه تبلیغاتی

یکی از پرفروش ترین روش های تبلیغات استفاده از هدیه تبلیغاتی است. از دیرباز استفاده از هدیه بسیار مرسوم بوده است و تنها بر تنوع آن افزوده می شود. هر ساله مدل های جدیدی از انواع هدیه ها به تنوع آن ها افزوده می شود. اما یکی از آن ها کلاه می باشد که هرساله نیز مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ گاه از مد نمی افتد چون کلاه یک گزینه ی مرسوم است که همه ساله مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کلاه تبلیغاتی

انواع کلاه تبلیغاتی

سفارش عمده انواع کلاه تبلیغاتی

همان طور که دیدید سفارش کلاه تبلیغاتی پارچه ای ارزان یا گران و استفاده از آن به عنوان روش و راهی برای بازاریابی، جذب مخاطبان به جهت افزایش درآمد، و گسترش کسب و کار، کاری کم ریسک و نسبتا پر بازده است و انجام دادن آن شما را پشیمان نخواهد کرد. اگر که با انجام تحقیقات و بررسی های لازم به این نتیجه و جمع بندی رسیدید که از کلاه تبلیغاتی برای بازاریابی استفاده کنید، به شما توصیه می شود که سری به سایت تیشرت آرام بزنید. گروه تیشرت آرام یکی از گروه های کاردرست و حرفه ای در صنعت هدایای تبلیغاتی هستند و این آمادگی را دارند که با ارائه مشاوره های تخصصی و رایگان خدمت شما عزیزان، هدیه تبلیغاتی مد نظرتان به بهترین شکل ممکن را برایتان فراهم نمایند.

چگونه تجربه بهترین خرید انواع کلاه تبلیغاتی را داشته باشیم؟

امروزه انواع کلاه تبلیغاتی در مدل های متنوعی قابل تولید هستند و برای همین انتخاب آن ها برای برخی از افراد باعث سردرگمی خواهد شد. در این مواقع باید توجه داشته باشید که بهترین کلاه تبلیغاتی باید متناسب با کاربرد و هدفی که از خرید آن دارید انتخاب شود و برای مثال خرید انواع کلاه تبلیغاتی پارچه ای برای یک کمپین کوتاه مدت که عده زیادی در آن مشارکت کرده اند ایده چندان خوبی نیست. در عوض خرید انواع کلاه تبلیغاتی کاغذی برای هدیه به خریداران عمده محصولات یک شرکت می تواند نوعی توهین محسوب شود. برای همین است که باید با توجه به نوع تبلیغات و بودجه ای که در اختیار دارید اقدام به خرید کلاه تبلیغاتی با در نظر گرفتن شرایط داشته باشید تا امکان برخورداری حداکثری از مزایای این استراتژی برای تبلیغات را داشته باشید.

قیمت خرید انواع کلاه تبلیغاتی

به طور حتم می دانید که قیمت خرید انواع کلاه تبلیغاتی پارچه ای که بهترین جنس را داشته باشد می تواند از سایر انواع کلاه تبلیغاتی بیشتر باشد. به خصوص در صورتی که روی کلاه پارچه ای طرح یا لوگوی خاصی گلدوزی شده باشد. در این مواقع برای خرید تعداد زیادی کلاه باید مبالغ زیادی هزینه کنید. اما در عوض کلاه هایی که برای اهداف و استفاده های کوتاه مدت با استفاده از کاغذ و مقوا ساخته می شوند و دارای جنس کاغذی هستند را می توان با هزینه های بسیار کمتری در تعداد بالا سفارش داده و خریداری کرد.

لازم به ذکر است هر یک انواع کلاه تبلیغاتی پلاستیکی یا فومی نیز با توجه به مدل و طرح خود می توانند قیمت های متفاوتی داشته باشند. علاوه بر این تعداد سفارش شما می تواند روی قیمت قابل پرداخت برای خرید کلاه تبلیغاتی تاثیر گذار باشد. برای مثال در صورت سفارش صد عدد و یا تعداد بالا و هزار عدد کلاه ممکن است که قیمت های مختلفی برای پرداخت در نظر گرفته شود. برای همین توصیه می شود در صورت نیاز به اطلاع دقیق از قیمت هر یک از آن ها با واحدهای ارائه دهنده خدمات تولید و عرضه انواع کلاه تبلیغاتی مشورت کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد هزینه خرید هر یک از این محصولات در اختیار شما قرار دهند.

برای خرید و یا دریافت قیمت انواع کلاه تبلیغاتی و سفارش این هدیه تبلیغاتی شیک و منحصر به فرد می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و بهترین گزینه را برای مجموعه خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید