قصد خرید تیشرت کار را دارید؟ یکی از انواع لباس کارهایی که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. تیشرت محل کار می باشد که به صورت یقه گرد مردانه تولید و توزیع می گردد. این لباس کار عموما در صنف هایی استفاده می شود که با مواد خطرناک یا آلوده مواجه هستند و یا حتی کارخانه هایی که می خواهند برای کارکنان خود از لباس یکدست استفاده کنند.

در فصول گرم سال نمی توان از لباس های ضخیم و استین بلند استفاده کرد در نتیجه تیشرت بهترین گزینه است. تیشرت کار گزینه ای مناسب برای تبلیغات نیز محسوب می شود بدین صورت که می توانید برند خود را بر روی آن درج کنید و به کارکنان و یا حتی مشتریان خود هدیه بدهید. این نمونه تیشرت ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که در ادامه به آن ها پرداخته شده است. با تیشرت آرام همراه باشید.

برای دریافت لیست قیمت انواع تیشرت تبلیغاتی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ویژگی های تیشرت کار

تیشرت کار شاید از برخی جهات با دیگر انواع لباس کار تفاوت داشته باشد. یکی از تفاوت‌های آن این است که تیشرت به عنوان یکی از پوشاک معمول افراد شناخته می‌شود. به همین دلیل استفاده از آن نوعی احساس راحتی به کارکنان می‌دهد. همچنین این لباس روزانه استفاده می شود و به همین دلیل بایستی کیفیت بالایی داشته باشد. تولید تیشرت تبلیغاتی انواع مختلفی داشته و برای مقاصد متنوعی استفاده می‌شوند. برای مثال می‌توان به کارکرد تبلیغاتی و همچنین استفاده از آن به عنوان تیشرت برای تبلیغات اشاره کرد.

کارخانه تی شرت تبلیغاتی برای تولید این پوشاک از پارچه‌های مختلفی استفاده می‌کند. پرکاربردترین پارچه در تولید تیشرت مردانه جودون است که یکی از پرطرفدارترین نوع تیشرت یقه دار تبلیغاتی است. تیشرت آرام به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر لباس‌های کار، سابقه درخشانی در تولید انواع تیشرت‌های کارگری و تبلیغاتی داشته و به پشتوانه رضایت حداکثری مشتریان در حال فعالیت در این عرصه است.

مزایای خرید تیشرت کار

خرید تیشرت کار این امکان را به شما می دهد با یک لباس فرم به سر کار بروید و یک کارخانه و یا شرکت یکدست داشته باشید. همین امر در تبلیغات و برندسازی بسیار اهمیت دارد و بدین وسیله می توان عموم مردم را به سمت برند خود جذب کنید. علاوه بر این تیشرت های تبلیغاتی که توسط تیشرت آرام ارائه می شود کیفیت بسیار بالایی دارد و با شستن آن رنگ اولیه خود را از دست نمی دهد.

بیشتر بخوانید: قیمت تیشرت ورزشی تبلیغاتی

نحوه سفارش تیشرت کار عمده

برای خرید و سفارش تیشرت کار مردانه باید ابتدا به نکات مهمی توجه کنید.

  • سایز کارکنان‌تان را به طور دقیق اعلام کنید. برای این کار قرار نیست یک متر دست‌تان بگیرید و شروع به اندازه گرفتن ابعاد کارکنان کنید. تیشرت‌ها سایزهای استانداردی دارند. هر کارگر و نیروی کار نیز حداقل یک تیشرت دارد که بتواند اندازه‌اش را به شما اعلام کند.
  • زمان تحویل را مد نظر قرار دهید و اگر تمایل به تحویل زودتر محصول دارید حتما اعلام کنید.
  • به نکات تاثیر گذار بر قیمت تمام شده توجه کنید. همچنین اگر قصد دارید تیشرت تبلیغاتی سفارش دهید باید مواردی را در ذهن داشته باشید.
  • جامعه هدفتان را مشخص کنید. این مسئله در سایز لباس و مدل آن تاثیر می‌گذارد.
  • میزان هزینه تبلیغاتی‌تان را برآورد کنید تا با مشورت به یک جمع‌بندی صحیح برسید.
  • رنگ لباس را با توجه به آرم تبلیغاتی و رنگ متن مورد نظرتان انتخاب کنید.
  • در این زمینه حتما با کارشناسان تیشرت آرام مشورت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید