پلوشرت تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی پارچه ای می باشد که در میان شرکت ها بزرگ و ارگان های دولتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شاید شما نیز تصور کنید که پلوشرت همان تیشرت می باشد و فرقی باهم ندارند. در این بخش می خواهیم شما را با تفاوت های این دو نوع محصول و البته قیمت پلوشرت تبلیغاتی آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات و یا سفارش محصول تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پولوشرت چیست؟

پولوشرت به تیشرتی گفته می شود که دارای یقه است. پولوشرت ها دارای یقه های برگردان و دکمه دار می باشند که تعداد دکمه در آن ها متفاوت است. اکثر ورزشکاران تنیس، گلف، چوگان و … همگی از این پولوشرت ها استفاده می کنند. در واقع بهترین گزینه برای داشتن یک استایل شیک و جذاب استفاده از پلوشرت تبلیغاتی می باشد.

تفاوت تیشرت و پولوشرت در چیست؟

شاید برخی تفاوت زیادی میان تیشرت و پولوشرت قرار نمی دهند و هر دو را در یک دسته جای می دهند. اما در واقع تفاوت های زیادی میان این دو محصول وجود دارد که ما در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

  • یکی از مهم ترین تفاوت هایی که میان تیشرت ها و پولوشرت ها وجود دارد، مدل یقه ی آن ها می باشد. زیرا یقه ی تیشرت ها عموما گرد و یا هفت بوده ولی پولوشرت ها دارای یقه های برگردان و دکمه دار هستند.
  • تفاوت دیگری که میان این دو محصول وجود دارد، تفاوت در استایل آن هاست. زیرا پولوشرت در مقایسه با تیشرت استایل رسمی تر و کلاسیک تری دارد.
  • تفاوت جنس میان تیشرت ها و پولوشرت ها، یکی دیگر از تفاوت هایی است که نمیتوان آن را نادیده گرفت. جنس پولوشرت ها عموما جودون بوده و این با جنس تیشرت ها که معمولا نخ پنبه هستند، متفاوت است.
  • تنوع مدل، طرح و رنگبندی در تیشرت ها بیشتر از پولوشرت ها می باشد.
پلوشرت تبلیغاتی

پلوشرت تبلیغاتی

خرید پلوشرت تبلیغاتی

پلوشرت تبلیغاتی همانند تیشرت و کلاه های تبلیغاتی در زمره پوشاک تبلیغاتی می باشد که می توانید با چاپ طرح دلخواه بر روی آن اقدام به برندسازی نمایید. این هدیه خاص به دلیل اینکه طرفداران زیادی دارد قطعات مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که دارای یک کمپانی بزرگ هستید و قصد خرید پلوشرت تبلیغاتی را دارید همین حالا با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت پلوشرت تبلیغاتی

قیمت پلوشرت تبلیغاتی تا حد زیادی وابسته به عوامل مختلف می باشد. چه جنسی را سفارش می دهید. طرحی که برای روی پلوشرت انتخاب کرده اید گلدوزی می باشد و یا با چاپ قابل انجام است؟ این قیمت به برند و شرکت تولید کننده نیز وابسته است. بنابراین برای دریافت قیمت پلوشرت تبلیغاتی پیشنهاد می کنیم با شماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از مشاورین تیشرت آرام دریافت کنید.

چاپ گلدوزی روی پلوشرت تبلیغاتی

قیمت چاپ روی پلوشرت بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله تعداد رنگ های استفاده شده در طرح، تعداد تیشرت های سفارشی، نوع چاپ (مانند چاپ حرارتی یا چاپ صفحه ای) و کیفیت چاپ. به طور کلی، چاپ روی تیشرت تبلیغاتی معمولاً هزینه ای جداگانه است که به قیمت پولوشرت اضافه می شود. علاوه بر چاپ امکان گلدوزی بر روی تیشرت نیز وجود دارد. میتوانید نام برند یا لوگو خود را بر روی لباس تبلیغاتی گلدوزی کنید.

پلوشرت تبلیغاتی

جنس پارچه پلوشرت تبلیغاتی

جنس پارچه تیشرت تبلیغاتی می‌تواند متنوع باشد و بستگی به نیاز و سلیقه مشتری دارد. برخی از جنس های معمول استفاده شده در تولید تیشرت های تبلیغاتی عبارتند از:

1. پنبه: پنبه جنسی نرم و راحت است که در بسیاری از تیشرت های تبلیغاتی استفاده می‌شود. این جنس باعث تنفس پوست می‌شود و مناسب برای استفاده روزانه است.

2. پلی استر: پلی استر جنسی مصنوعی است که به خوبی مقاومت در برابر چروک و کشش را داراست. این جنس مناسب برای تیشرت های تبلیغاتی ورزشی و فعالیت های بدنی است.

رنگبندی پلوشرت تبلیغاتی

این هدیه جذاب در رنگ های مختلفی وارد بازار شده است و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب رنگ ندارید. بنابراین به راحتی می توانید کالیته رنگ پولوشرت ها را در وب سایت تیشرت آرام مشاهده کنید و کد رنگ را در اختیار مشاورین ما قرار دهید. انتخاب یک پولوشرت خوش رنگ و جذاب می تواند کسب و کار شما را بهتر جلوه دهد.

سفارش پلوشرت تبلیغاتی

تا بدینچجا در مورد ویژگی های این محصول باکیفیت و اهمیت آن به بحث و بررسی پرداختیم در صورتی که انتخاب خود را قطعی کرده اید و می خواهید اقدام به سفارش پلوشرت تبلیغاتی نمایید همین حالا با شماره های درج شده در انتهای سایت تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید شما عزیزان علاوه بر این می توانید دیگر محصولات پارچه ای تبلیغاتی را در وب سایت تیشرت آرام مشاهده کنید و بهترین گزینه را برای کسب و کار خود انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید