اگر قصد خرید تیشرت تبلیغاتی را دارید با ما همراه باشید تا 10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی به شما معرفی کنیم. یکی از راه های میانبر که با استفاده از آن بتوانید محصولات و یا خدمات خود را به افراد بیشتری نشان بدهید این است که از تیشرت تبلیغاتی استفاده کنید. هدایای تبلیغاتی متنوع هستند به عنوان مثال شما می توانید از یک خودکار برای تبلیغات استفاده کنید اما هیچ یک از این هدیه ها مانند تیشرت تبلیغاتی در معرض دید عموم قرار نمی گیرند.

حال در صورتی که تصمیم به سفارش تیشرت تبلیغاتی گرفته اید لازم است که از ایده های مختلف برای بیشتر جلوه دادن تبلیغات خود استفاده کنید. در اینجا 10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی برای شما بیان می شود که می توانید با استفاده از آن ها تبلیغات پرسودتری داشته باشید.

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

تحقیقات نشان می دهد 81 درصد مصرف کنندگان بیش از یک سال از تیشرت تبلیغاتی استفاده می کنند و از هر 10 نفر، 8 نفر از آن ها تیشرت را به دیگران هدیه می دهند. طراحی خلاقانه این هدیه می تواند برند سازی شما را گسترده تر کند.

در جلسات با مشتریان جدید تیشرت تبلیغاتی خود را به همراه داشته باشید.

محصولات شما به چه صورت به مشتری نشان داده می شود؟ در صورتی که برای ارائه محصول و یا خدمات به مشتری، دارای یک جلسه اولیه هستید حتما یک تیشرت تبلیغاتی به مشتری جدید هدیه بدهید. احتمال اینکه مشتری با این هدیه ماندگار شود و تبدیل به یک مشتری دائمی شود بسیار  زیاد است.

مشتریان غیر فعال را بررسی کنید.

برخی از مشتریان همواره بلاتکلیف هستند و با یک تلنگر ممکن است خرید خود را قطعی کنند. گاهی نیز برخی از مشتریان به دلیل مشغله کاری ممکن است شما را فراموش کنند. با ارائه یک تیشرت تبلیغاتی می توانید آن ها را مجددا به خود جذب کنید.

در شبکه های اجتماعی خود مسابقه برگزار کنید.

برای نمایش سریع و موثر، شبکه های اجتماعی عالی هستند. ماهیت عمومی سایت های اجتماعی بگونه ای است که می تواند سطح اگاهی مخاطبان اصلی شما را گسترش دهد. از این مزیت استفاده کرده و مسابقه برگزار کنید و تی شرت تبلیغاتی هدیه دهید.

در همایش هایی که دارای اسپانسر هستند شرکت کنید و تیشرت تبلیغاتی خود را هدیه بدهید

تاریخ همایش ها را مورد بررسی قرار دهید و با شرکت در یک همایش عام به عنوان اسپانسر، تیشرت تبلیغاتی خود را هدیه دهید. بدینگونه افراد نسبت به برند شما کنجکاو شده و حداقل یکبار در گوگل نام شما را سرچ خواهند کرد.

از کارکنان خود بخواهید تیشرت تبلیغاتی برند شما را به تن داشته باشند

زمانیکه در کمپین تبلیغات هستید می توانید از کارکنان بخواهید به هنگام آمدن به سرکار و یا خروج از کار با تیشرت تبلیغاتی شما تردد کنند. این کار باعث می شود عموم مردم نسبت به خدمات و محصولات شما کنجکاو شوند.

در کنار ارسال محصول یک تیشرت تبلیغاتی هم بفرستید

اگر از محصول جدیدی رونمایی کرده اید می توانید همراه با ارسال آن محصول برای مشتری یک تیشرت تبلیغاتی هم ارسال کنید.

به اعضای سازمان ها تی شرت تبلیغاتی هدیه دهید

اعضای سازمان ها معمولا در یک محیط مناسب مشغول می باشند و با صاحبان دیگر مشاغل سروکار دارند. می توانید از این روابط استفاده کرده و شبکه کاری خود را گسترش دهید.

طراحی تیشرت را خاص کنید

داشتن یک تیشرت معمولی با یک آرم ریز نمی تواند شما را پیدا کردن مشتریان جدید کمک کند. با طراحی تیشرت تبلیغاتی خاص می توانید تبلیغات خاص تری داشته باشید.

سفارش انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرت های تبلیغاتی دارای مدل های متنوعی هستند از انواع آن ها می توان به جودون، لاگوست، یقه گرد و … اشاره کرد که هریک دارای ظاهری شیک می باشد. شما برای مشاهده انواع تیشرت های تبلیغاتی 1402 می توانید به وب سایت تیشرت آرام مراجعه کرده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. تیشرت های تبلیغاتی یکی از بهترین راه ها برای برند سازی شرکت های بزرگ می باشند. برخی از انواع تیشرت های تبلیغاتی این مجموعه به شرح زیر می باشد:

تیشرت لاگوست
تیشرت یقه دار تبلیغاتی
تیشرت شرکتی تبلیغاتی
تیشرت ورزشی تبلیغاتی
تیشرت فلامنت تبلیغاتی
تیشرت پلی استر تبلیغاتی
تیشرت یقه گرد تبلیغاتی
تیشرت نمایشگاهی
پلوشرت تبلیغاتی
تیشرت کار

دیدگاهتان را بنویسید