کلاه تبلیغاتی یکی از مهم ترین هدیه های تبلیغاتی می باشد که در این مقاله می خواهیم چند نکته مهم در مورد کلاه تبلیغاتی این هدیه ارزشمند صحبت کنیم. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید حتما می دانید که اهمیت هدیه در تبلیغات و تاثیرگذاری آن چیست. بنابراین به طور مستقیم در مورد ارزش کلاه تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد. اگر تصمیم خود را گرفته اید می توانید برای خرید و یا دریافت قیمت کلاه تبلیغاتی همین حالا به سایت تیشرت آرام مراجعه کنید و یا بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید و مناسب ترین کلاه را برای تبلیغات انتخاب کنید.

کلاه تبلیغاتی مانند لباس کارتبلیغاتی و یا تیشرت تبلیغاتی به راحتی در معرض دید قرار دارد و مزیت کلاه آنست که چون در بالاترین نقطه از بدن قرار می گیرد حتی از تیشرت تبلیغاتی و لباس های تبلیغاتی دیگر بهتر عمل میکند و حتی زمانی که فرد نشسته باشد باز هم در میان جمعیت این هدیه تبلیغاتی براحتی دیده می شود. مزیت و برتری دیگر کلاه تبلیغاتی نسبت به تیشرت استفاده و پوشیدن راحت تر و سریع و آسان آن است.

این هدیه تبلیغاتی را عموم مردم استفاده می کنند به خصوص که در روزهای گرم تابستان کلاه یک پوشش مهم محسوب می شود. اگر در اوایل تابستان می خواهید هدیه تبلیغاتی خود را به مشتریان بدهید پیشنهاد می کنیم هدیه ای مانند کلاه انتخاب کنید که بلافاصله مورد استفاده قرار بگیرد.

5 نکته مهم در مورد کلاه تبلیغاتی

برخی از هدایای تبلیغاتی مثل یک خودکار تبلیغاتی زمانی که در حال استفاده نباشند دیده نمی شوند و در واقع تبلیغ ما زمانی در حال نمایش است که خودکار تبلیغاتی در حال استفاده شدن باشد ولی کلاه تبلیغاتی همیشه در حال دیده شدن است و خصوصا با فضای مناسب و بزرگی که بر روی سرتاسر لبه و آفتابگیر کلاه دارد و یا پیشانی و کاسه کلاه براحتی قابل دیده شدن می باشد. این کلاه ها مدل های متنوعی دارند و با توجه به دسته بندی مشتریان می توانید نوع کلاه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر مشتریان شما قشر کشاورز جامعه است می توانید از کلاه شالدار تبلیغاتی استفاده کنید.

فضایی که براحتی از آن میتوان برای نمایش آرم و نام شرکت، محصول و یا حتی شعار شرکت استفاده برد و چون کلاه تبلیغاتی قابل حمل است براحتی می توانند در مکان های مختلف و بازارها، مراکز خدماتی و مراکز خرید مانند یک آگهی رایگان عمل کنند و شاید همین خصایص کلاه تبلیغاتی را به یک هدیه تبلیغاتی کاملا موثر برای شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون مبدل ساخته است.

5 نکته مهم در مورد کلاه تبلیغاتی

5 نکته مهم در مورد کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی کاربردی

یک از 5 نکته مهم در مورد کلاه تبلیغاتی کاربردی بودن هدیه می باشد. مهمترین اصل در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی کاربردی بودن آنست گاهی هدیه ای با قیمت بالایی تهیه و اهدا می شود و مدت های طولانی در گوشه ای در حال خاک خوردن است ولی برخی از هدایای تبلیغاتی علیرغم قیمت پایین و ارزان بودنشان، بسیار کارایی دارند و دائماً در معرض دید قرار دارند. کلاه وسیله ای است که مشتریان شما را محدود نمی کند چرا که تمامی قشر جامعه از آن استفاده می کنند.

کلاه تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مفید محسوب می گردد و مطمئناً چندین برابر هزینه ای که برای آن شده بازگشت تبلیغی دارد. از کلاه تبلیغاتی می توان در رویدادهای مختلف اجتماعی، سیاسی و خصوصاً ورزشی استفاده نمود چرا که این رویدادها معمولاً در فضای باز و زیر نور خورشید به وقوع می پیوندند و کلاه تبلیغاتی بیشترین نمایش را در چنین فضاهایی خواهد داشت و بی شک چشم هر بیننده ای را جذب خواهد کرد همچنین پخش تلویزیونی این تصاویر و رویدادها تعداد بیننده های تبلیغ شما بر روی کلاه تبلیغاتی را به میلیونها افزایش می دهد.

کلاه تبلیغاتی، هدیه متمایز کننده

در برخی از موارد از کلاه تبلیغاتی برای متمایز شدن و ایجاد تفاوت و یا نشان دادن برند، محصول، شعار یا انگیزه ای بطور جداگانه استفاده می شود مثلاً در گردهمایی که برای حمایت از محیط زیست برگزار می شود می توان لوگو یا شعار یک گروه یا NGO یا سازمان حمایت کننده (اسپانسر) را بر روی کلاه های تبلیغاتی نقش کرد و بدین ترتیب افراد با خواسته و هدف یکسان براحتی دیده شده و از بقیه گروه ها یا افراد متمایز شده و تاثیرگذاری بسیار بالاتری را ایجاد خواهند کرد.

کلاه تبلیغاتی، هدیه متمایز کننده

کلاه تبلیغاتی، هدیه متمایز کننده

کلاه تبلیغاتی، پیوند با مد

کلاه به عنوان پوشاک و قسمتی از لباس همواره در صنعت مد حضور داشته و بهرحال جزء و بخشی از صنعت پوشاک محسوب می گردد. استفاده از کلاه های مد روز و با طرح و دوخت جدید و کلاه هایی  با پارچه های متنوع مثل پارچه های مخمل، پارچه لی، کتان و پارچه های جدید و پرطرفدارتر در تولید این هدایای تبلیغاتی و کلاه های تبلیغاتی بی شک استقبال و میزان تاپیرگذاری از این هدیه تبلیغاتی را دوچندان خواهد کرد.

کلاه تبلیغاتی تیشرت آرام

شرکت هدایای تبلیغاتی تیشرت آرام یا برین گیفت با درک اهمیت و میزان تاثیرگذاری مطلوب کلاه تبلیغاتی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مفید، اقدام به راه اندازی کارگاهی جهت تولید و دوخت کلاه تبلیغاتی نموده و به عنوان کوچکترین تولید کننده کلاه تبلیغاتی در این صنعت همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت و جدید را نموده است.

این مجموعه قادر به تولید کلاه های تبلیغاتی با طرح های جدید و بهترین کیفیت (در حد توانایی و امکانات فنی  که در اختیار داریم) بر اساس نیاز و خواسته های مشتریان می باشد و در تیراژهای بالا امکان تولید نمونه کامل و نهایی نیز وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نمایید تا نسبت به راهنمایی و ارسال نمونه کارهای مشتریان قبل اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید