[su_spacer size=”10″]

تولیـدی تی شـرت آرام

کمتر تولیدی می­ توان یافت که در آن دانش و تجربه در پیوند و تعامل با یکدیگر به این حد از هماهنگی و کارآمدی رسیده باشد. مجموعه ­ای که بخوبی عموم سلیقه­ های بازار را شناسایی می ­کند و تقاضای بازار را می ­شناسد و سپس منطبق بر آن با استفاده از تجهیزات بروز و کارآمد در عرصه طراحی و دوخت که همه در مجموعه تولیدی تی شرت آرام فراهم آمده است، اقدام به تولید انواع و اقسام مدل­ های تی شرت تبلیغاتی و کلاه و لباس کار می نماید.

امروز تولیدی تی شرت آرام نه صرفا یک نام و برند آشنا یا یک مجموعه تولیدی برتر بلکه یک مجموعه تولیدی خلاق در صنعت طراحی و دوخت تی شرت و کلاه نقابدار تبلیغاتی و لباس کار محسوب می­ شود که علاوه بر مشتاقان و مشتریان بسیارش در بازارهای داخلی، حتی نظر برخی بازارهای خارجی از جمله کشورهای همسایه را هم به خود جلب کرده است و همواره در این سطح نیز سفارشاتی داشته است. این مجموعه تولیدی برگزیده که قطعا فعالان این حوزه با آن آشنایی دارند با برند تجاری TM شناخته می شود.

[su_button url=”http://tshirtaram.com/%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1/” background=”#ffc20f” icon=”icon: hand-o-left”]مشاهده برخی از نمونه کارها[/su_button]

[su_spacer size=”10″]

تولیدی تی شرت آرام چگونه شکل گرفت؟

موضوع بر می­ گردد به حدود یک دهه پیش یعنی سال ۱۳۹۰ که از طرفی تشدید تحریم­ ها و کاهش ارزش پول ملی در برابر دلار دست به دست هم داده بود تا واردات پوشاک یا به سختی صورت پذیرد یا با قیمت­ های گزاف به دست مردم برسد که البته در این بین برخی پوشاک وارداتی هم پیدا می­ شدند که کیفیت خوبی نداشتند اما در گیرو دار عنوان پوشاک خارجی به مردم فروخته می­ شد که حتی قابل رقابت با نوع پوشاک وطنی ما نبود.

از طرف دیگر غالب تولیدی­ های داخل نیز توان رقابت با پوشاک با کیفیت خارجی را نداشتند، این بود که متولیان تی شرت آرام که خود از کف بازار تولید تی شرت و کلاه برخواسته بودند و عضوی از آن به شمار می­ آمدند به فکر تاسیس و ایجاد یک مجموعه تولیدی قوی و کارآمد در زمینه تولید و عرضه تی شرت و کلاه  و لباس کار تبلیغاتی افتادند که بتواند ضمن برخورداری از استانداردهای بالا، توان رقابت با محصولات مشابه خارجی را نیز داشته باشد.  

لذا بر مبنای همین طرز تفکر سنگ بنای این مجموعه تولیدی بومی و وطنی زده شد و برای تولید آنچه که امروز به لطف همت دست اندرکارانش در تمامی بخش ­های تولید و عرضه به عنوان تی شرت و کلاه تبلیغاتی آرام شناخته می­ شود و تبدیل به یک برند معتبر و برگزیده شده است از هیچ تلاشی دریغ نمی شود و تلاش شبانه روز متولیان و کارکنان آن با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز طراحی و دوخت از این مجموعه تولیدی یک مجموعه بی­ نظیر و کارآمد ساخته است.

چرا باید تی شرت آرام را انتخاب کنیم؟

قطعا اینکه یک برند بومی و وطنی چون تی شرت آرام توانسته محصولاتی اعم از تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا لباس کار تولید کند که قابل رقابت با مشابه خارجی خود باشد به نوبه خود می­ تواند دلیل انتخاب اول هر ایرانی دوست و میهن پرستی باشد. اما اگر بخواهیم به دلایل فنی انتخاب تی شرت آرام اشاره کنیم باید سابقه پربار یک دهه ­ای این مجموعه تولیدی در زمینه طراحی و تولید انواع پوشاک اعم از تی شرت تبلیغاتی و کلاه یا لباس کار ذکر کرد.

 اما با اینحال می ­توان پایبندی این مجموعه به یک سری از اصول و ارزش ­ها در تولید و عرضه و حتی خدمات پس از فروش اعم از بررسی کیفیت محصولات در زمان تولید و قبل از ارسال، ارسال سریع و به موقع و ضمانت هایی که برای محصول خریداری شده اعطا می­ کند را دلیل دیگری بر این مدعا دانست که این مجموعه تولیدی، انتخاب اول هرکسی برای سفارش تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا لباس کار باشد.

همچنین آنچه به محبوبیت این مجموعه تولیدی می­ افزاید و آن را در ردیف انتخاب های اول قرار می دهد این نکته است که برای مشتریان خود این امکان را فراهم می­ آورد تا طرح و کیفیت مورد دلخواهشان را سفارش دهند و حتی نمونه اولیه قبل از شروع سفارش را تولید کرده و در اختیار آنها بگذارد. با اینحال نباید از قیمت ­های کاملا رقابتی و منصفانه انواع محصولات تی شرت و کلاه این مجموعه نیز غافل بود که می­ تواند دلیل محکم و موجه ای برای خرید و سفارش تی شرت و کلاه تبلیغاتی از این مجموعه تولیدی ممتاز ایرانی باشد.

تی شرت آرام چه خدماتی ارائه می دهد؟

از آنجائیکه تولیدی تی شرت آرام یک مجموعه تولیدی تی شرت و کلاه تبلیغاتی و لباس کار می ­باشد لذا خدمات آن نیز در زمینه تولید انواع تی شرت تبلیغاتی اعم از تی شرت جودون، تی شرت اسپان، تی شرت پنبه و… و تولید انواع کلاه تبلیغاتی اعم از کلاه کتان، کلاه فلامنت و… یا انواع لباس کار می باشد. همچنین خدمات چاپ و طراحی کلیه تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا لباس کار نیز در این مجموعه با بهترین و جدیدترین ماشین آلات و بروزترین آنها توسط افراد متخصص و کاربلد صورت می­ پذیرد.

در واقع شاید بتوان وجه تمایز خدمات این واحد تولیدی را در تخصصی بودن خدمات آن دانست که منحصرا بر روی تولید تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا لباس کار متمرکز شده است. با اینحال این مجموعه تولیدی همواره یکی از مورد اعتمادترین و برترین مراکز سفارش تی شرت و کلاه تبلیغاتی یا لباس کار برای سازمان­ ها و ادارات بوده است.

مشتریان تی شرت آرام

در دنیای تجارت و بیزنس گفته می­ شود که اگر بخواهید اعتبار و جایگاه یک برند و شرکت تولیدی یا خدماتی را بسنجید بهتر است که مشتریان آن را بشناسید که در این خصوص مجموعه تولیدی تی شرت آرام مفتخر است که مشتریانش در میان بزرگترین و برترین فروشگاه ها و شرکت ها یا مراکز دولتی و خصوصی اعم از فروشگاه زنجیره ای رفاه، افق کوروش، جانبو، پلیمر سپاهان، همراه اول، روغن کاسپین، فومن شیمی، ماکارانی سمیرا، زمزم، عظام خودرو، ماژول، امیرنیا، ادورا طب، کارنامه، دیوار و… می­باشد.

[su_note radius=”5″]در صورت درخواست مشتریان گرامی این مجموعه قادر به تولید نمونه اولیه قبل از شروع سفارش برای مشتریان عزیز می باشد. ما امکان تولید از روی نمونه شما را با بهترین کیفیت در اختیار داریم؛ پیشنهاد ما به شما این است که قبل از تصمیم گیری حتما با ما تماس بگیرید.[/su_note]