آشنایی با خصوصیات لباس کار صنعتی

آشنایی با خصوصیات لباس کار صنعتی

یکی از پر فروش ترین و پر استفاده ترین انواع لباس کار نوع صنعتی آن می باشد که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع لباس کار صنعتی لباسی است که به صورت ویژه برای محیط های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این لباس ها معمولا شامل کاپشن، شلوار، کلاه، جلیقه و … می باشند و با توجه کاربری مورد استفاده قرار می گیرد. در اغلب موارد از لباس کار صنعتی برای محافظت در برابر خطرات مختلف مانند حرارت، مواد شیمیایی، ابزار تیز و … استفاده می شود.

لباس کارهای صنعتی عموما برای شرکت ها به صورت عمده خریداری می شود. در ادامه با تیشرت آرام همراه باشید تا شما را با انواع ویژگی های لباس کار تبلیغاتی آشنا کنیم.

خصوصیات لباس کار صنعتی

لباس کارهای صنعتی بایستی با استانداردهای ایمنی و بهداشتی طراحی و تولید شود. برخی از خصوصیات لباس کار صنعتی تبلیغاتی به شرح زیر می باشد:

مقاومت در برابر حرارت: لباس کار صنعتی می بایست در برابر حرارت مقاومت بالایی داشته باشد چرا که در محیط های کارگاهی احتمال آتش سوزی وجود دارد. در نتیجه می بایست از پارچه های نسوز استفاده شود.

مقاومت در برابر مواد شیمایی: از آنجایی در محیط های کارگاهی، احتمال تماس با انواع اسیدها و مواد شیمیایی زیاد می باشد، لباسکار مناسب باید در برابر این مواد مقاومت بالایی داشته باشد. چرا که یکی از وظایف اصلی این لباس ها، محافظت از افراد، حین انجام کار می باشد.

آشنایی با خصوصیات لباس کار صنعتی
آشنایی با خصوصیات لباس کار صنعتی

مقاومت در برابر سایش و پارگی: در محیط های کاری برخورد با جسم نوک تیز و ابزارهای مختلف وجود دارد و با هر بار برخورد از طول عمر لباس کار صنعتی کاسته می شود. اما با خرید یک لباس کار صنعتی مقاوم در برابر پارگی می توانید زمان طولانی تری از آن استفاده کنید.

تهویه مناسب برای جلوگیری گرما و عرق: اگر لباسکار صنعتی بگونه ای جذب و تنگ باشد که مانع حرکت و فعالیت افراد گردد، موجب خستگی زودهنگام و دلزدگی افراد می گردد. از این رو اغلب توصیه می شود که لباسکارها کمی آزادتر از حالت عادی دوخته شوند تا فضای مناسب برای گردش هوا در آن وجود داشته باشد.

قابلیت شستشوی سریع: از آنجایی که لباسکار صنعتی، لباسی است که حداقل روزانه ۸ ساعت در تن افراد قرار دارد، زودتر از سایر لباس ها کثیف می شود. جنس لباسکار باید به گونه ای باشد که در شستشوهای مکرر دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی نشود و همچنین به راحتی تمیز گردد.

تولیدی لباس کار صنعتی و تبلیغاتی

مجموعه تولیدی تیشرت آرام مفتخر است که تمامی محصولات پارچه ای شما را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تولید و عرضه کند. شما می توانید انواع لباس کار تبلیغاتی، جلیقه تبلیغاتی، تیشرت و کلاه تبلیغاتی، هودی، پلوشرت و … را از این مجموعه با نازلترین قیمت سفارش دهید.

zk admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 15 =