10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی که می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد. برای اینکه بتوانید برای مجموعه خود بیشترین تبلیغات را داشته باشید و جذب عموم مردم را به سمت خود دو برابر کنید جدا از تبلیغات باید ایده های هوشمندانه ای برای تبلیغات خود داشته باشید تا بتوانید بهترین ها را به مردم ارائه داده و بیشترین بازدهی را برای تبلیغات خود داشته باشید. امروزه مردم به دنبال کاربرد و جدید ترین متد های روز برای خود هستند و هر چه ایده تبلیغات شما بهتر و کاربردی تر باشد به سمت شما بیشتر جذب خواهند شد. در ادامه این مقاله از تیشرت آرام به دنبال 10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی هستیم که میتواند برای کسب و کار شما مفید باشد.

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی میانبری است که از طریق آن می توانید محصولات خود را به مشتریان خود تحویل دهید تا آنها بتوانند در خانه، محل کار یا جاهای دیگر از آنها استفاده کنند. 81 درصد از مصرف کنندگان تی شرت های تبلیغاتی را بیش از یک سال نگه می دارند و از هر 10 نفر 8 نفر تی شرت های تبلیغاتی را به دیگران هدیه می دهند. حال میخواهیم 10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی را به شما ارائه دهیم:

در زمان رویارویی با مشتریان جدید، تیشرت تبلیغاتی خود را همراه داشته باشید

آیا محصولات گران قیمت می فروشید یا مشتریان گران قیمتی دارید؟ اگر هنگام ملاقات با مشتریان بالقوه، تیشرت تبلیغاتی خود را ارائه دهید، شانس بیشتری برای دریافت شغل خواهید داشت. زمانی که خریداران قصد دارند یک رابطه بلندمدت با یک شرکت شروع کنند، تبلیغات معنادار می تواند بر نظرات آنها تاثیر بگذارد.

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

مشتریان غیرفعال را هدف قرار دهید

اگر سهل انگاری کنید، در خطر از دست دادن مشتریانی هستید که مرتباً از شما خرید می کنند. گاهی اوقات مشتریان شما به رقبای شما روی می آورند. و گاهی اوقات آنها فقط به خاطر مشکل شما را فراموش می کنند. بهتر است دوباره آنها را با یک تیشرت تبلیغاتی جذب کنید.

در شبکه های اجتماعی یک مسابقه برگزار کنید

رسانه های اجتماعی برای قرار گرفتن در معرض  نمایش سریع و موثر مناسب هستند. عمومی بودن سایت های اجتماعی به گونه ای است که می تواند سطح آگاهی مخاطبان هدف شما را افزایش دهد. از این مزیت استفاده کنید و مسابقه ای برگزار کنید و تی شرت های تبلیغاتی هدیه دهید.

تیشرت تبلیغاتی خود را برای شرکت کنندگان در رویداد های مختلف ارسال نمایید

می‌توانید در یک نمایشگاه تجاری یا رویداد شرکتی شرکت کنید و ببینید آیا می‌توانید هتل‌های اطراف را متقاعد کنید که هنگام استقبال از مهمانان خود، تی شرت تبلیغاتی شما را بپوشند.

در رویدادهایی که اسپانسر دارند تیشرت تبلیغاتی را توزیع کنید

اگر شخصی تی شرت تبلیغاتی شما را در یک رویداد خیریه یا شرکتی بپوشد، می توانید دیگران را جذب کنید.

بهتر است کارکنان شما تیشرت تبلیغاتی به تن داشته باشند

هنگامی که به عنوان بخشی از کمپین های تبلیغاتی به خیابان می روید، تیشرت تبلیغاتی خود را بپوشید و به این ترتیب آنها به طور هوشمندانه بر مشتریان شما تأثیر خواهند گذاشت.

اطلاعات بیشتر: بهترین هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار

ارائه تیشرت تبلیغاتی در کنار دیگر محصولات

هر زمان که محصول جدیدی را تبلیغ می کنید، می توانید یک تیشرت تبلیغاتی نیز دهید. به این ترتیب مشتریان شما تشویق می شوند تا بیشتر از شما خرید کنند.

به اعضای سازمان ها تیشرت تبلیغاتی هدیه دهید

اعضای سازمان ها معمولا در یک محیط مناسب کار می کنند و با صاحبان مشاغل دیگر سروکار دارند. می توانید از این ارتباطات استفاده کنید و شبکه کسب و کار خود را گسترش دهید.

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی

به فعالیت ها و مخاطبان خاص توجه نمایید

ارزش های کاربردی مهمترین نکته در فروش تیشرت های تبلیغاتی است. بنابراین طراحی تیشرت های تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که مخاطب اصلی را هدف قرار دهد.

میتوانید مشتریانی که از خدمات شما ناراضی هستند را به یک تیشرت تبلیغاتی خوشحال کنید

یک حرکت محبت آمیز می تواند تجارب بد را تعدیل کند. بنابراین از فضای مجازی برای ابراز تاسف خود به مشتریان استفاده کنید. وقتی مشتریان تماس می گیرند و از خدمات شما شکایت می کنند، می خواهند بدانند که مشکل آنها حل خواهد شد. همچنین می توانید با دادن یک تیشرت تبلیغاتی از صبر و شکیبایی آنها تشکر کنید.

برند سازی با تیشرت تبلیغاتی

چرا 10 ایده هوشمندانه برای تیشرت تبلیغاتی؟ یکی از نکات جالب برندسازی، ارائه هدایای کاربردی  تبلیغاتی مانند تیشرت به مشتریان است. با شناخت نیازها و علایق آنها می توانید خلاقانه ترین ایده هدیه تبلیغاتی تیشرت را انتخاب کنید و برند خود را در ذهن مشتریان قرار دهید. حتی امکان انتخاب طرح شخصی برای سفارش تیشرت تبلیغاتی مورد نظر وجود دارد. یکی از هدایایی که معمولا برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می شود، چاپ برند خود بر روی تیشرت می باشد. 

اطلاعات بیشتر: انواع چاپ روی تیشرت تبلیغاتی

در این مقاله با 10 ایده هوشمندانه برای تبلیغات آشنا شدید. تیشرت آرام برای کسب و کار و مجموعه شما بهترین تیشرت های تبلیغاتی را ارائه می دهد. شما میتوانید از طریق سایت تیشرت آرام هدایای جذابی را سفارش داده و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید