10 واقعیت در مورد تی شرت که ممکن است شما نمی دانید

10 واقعیت در مورد تی شرت که ممکن است شما نمی دانید

1- قطر دارای رکوردی برای ایجاد بزرگترین تی شرت در سراسر جهان است. شرکت نفت قطر یک پیراهن با 72.2 متر طول و 48.7 متر عرض، 6 تن وزن و 3516.25 متر مربع راطراحی کرده.حتی یک غول هم نمی تواند آن را بپوشد.

2- رکورد جهانی گینس برای پوشیدن بیشتر تی شرت ها به طور همزمان به سانتا باندرا از سریلانکا می رسد. وی تعداد قابل توجهی از 257 تی شرت در یک بار پوشیده شده است. آیا در سریلانکا سرد است.!؟

3- ما از کلمه T-shirt به صورت روزانه استفاده می کنیم.اما کجا اولین بار ظاهر شد؟100 سال پیش کلمه “تی شرت” در ابتدا در فرهنگ لغت مریام وبستر ظاهر شد.

4- 100 سال پیش کلمه “تی شرت” در ابتدا در فرهنگ لغت مریام وبستر ظاهر شد.

5- شما این را باور نمی کنید، اما تا سال های 1950، تی شرت ها محبوبیت نداشتند.این به لطف هالیوود تغییر کرد زمانی که مارلون براندو و جیمز دین شروع به پوشیدن آنها در فیلم کردنداز آن زمان، تی شرت تبدیل شده است به عنوان یک عنصر پوشیدن خارجی است.

6- یکی دیگر از واقعیت های سرگرم کننده، بیشتر برای پسران است.که اولین مسابقه تی شرت مرطوب در اسپانیا در حدود دهه 1940 برگزار شد.ما مطمئن هستیم که مردم اسپانیایی پر از اشتیاق هستند.

7- رکورد گران ترین تی شرت در جهان توسط یک لباس لیمویی فرانسوی Hermès برگزار می شود.این تی شرت 91،500 دلار هزینه دارد و از چرم تمساح ساخته شده است.

8- اکثراً  از پنبه ساخته شده است.

9- تی شرت ساخته شده از پنبه، هر ساله بیش از پنج میلیارد تن از ضایعات نساجی می باشد. بیایید با استفاده از بازیافت هایمان به این سیاره کمک کنیم.

10- حدود 62 درصد از آمریکایی ها ادعا می کنند که بیش از ده تی شرت در کمد لباس خود دارند.این تقریبا 1.5 میلیارد پیراهن است.

امیدواریم در این فهرست کم از حقایق سرگرم کننده لذت ببرید…

pooria sadegh