5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید. امروزه سفارش کلاه تبلیغاتی ارزان قیمت با توجه به شرایط اقتصادی موجود بیشتر شده است. زیرا در دوران رکود، عادات خرید و مصرف مردم به شدت تغییر می کند. بسیاری از خریدها کوچکتر خواهد بود و مردم هزینه های خود را کاهش می دهند و سعی می کنند بیشتر پس انداز کنند. اما این بدان معنا نیست که مردم اصلا خرید نمی کنند و برعکس در این دوران خریداران دقت بیشتری در انتخاب خود دارند و اینجاست که نقش تبلیغات اهمیت بیشتری پیدا می کند. شاید در گذشته داشتن یک کلاه تبلیغاتی ارزان برای مشتری ارزشی نداشت اما امروزه به دلیل شرایط اقتصادی آن را یک سرمایه مفید می دانند.

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی

خرید بی واسطه از تولید کننده کلاه

اول از همه، شما باید به وضوح بدانید که تامین کننده شما یک تولید کننده پوشاک است یا به عنوان یک واسطه عمل می کند. فضای مجازی مملو از فروشندگان و دلالان است که با ارائه عکس و سایت خود را تولید کننده انواع اقلام جنسی از لیوان و خودکار گرفته تا ساعت و کلاه و لباس تبلیغاتی معرفی می کنند که خرید آنها همیشه سودی ندارد. مطمئناً با خرید لباس از تولید کننده از هزینه های اضافی نمایندگی ها جلوگیری خواهید کرد. البته شرکت های تبلیغاتی و واسطه هایی هستند که با مشاوره بازاریابی و مذاکره با سازنده در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند.

استفاده از طرح های ساده تر

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید.اولین عامل، نوع طرح دوخت کلاه است. کلاه های نقاب دار هزینه دوخت بالاتری نسبت به بقیه کلاه ها دارند. بنابراین به جای خرید کلاه های تبلیغاتی نقاب دار میتوانید کلاه های ساده تری را به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید. هر کدام از کلاه های تبلیغاتی نقاب دار یا ساده نیز روش های دوخت متفاوتی دارند که می توانید در مورد آن از فروشنده خود راهنمایی بخواهید.

عدم استفاده از چاپ های هزینه بر

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید.بعد از انتخاب طرح نوبت به درج لوگو بر روی کلاه تبلیغاتی می رسد که روش های چاپ و گلدوزی متفاوتی برای آن وجود دارد. همه انواع چاپ سیلک، چاپ ژلاتین، چاپ پلاستیک، چاپ حرارتی یا سابلیمیشن یک ویژگی مشترک دارند: هر چه تعداد رنگ و سایز چاپ کمتر باشد، هزینه کمتری نیز دارد. بنابراین اگر لوگوی شما اجازه می دهد، سعی کنید از حداقل تعداد رنگ برای سفارش استفاده کنید. در عین حال، به خاطر داشته باشید که اغلب گیرندگان هدیه دوست ندارند از چاپ های بزرگ و شلوغ استفاده کنند و دوست ندارند مانند بیلبوردها با آنها رفتار شود.

استفاده از پارچه های ارزان تر

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید.البته استفاده از پارچه‌های ارزان‌تر همیشه انتخاب خوبی نیست زیرا کیفیت نهایی کار را بسیار تحت تأثیر قرار می‌دهد. بنابراین، قبل از انتخاب پارچه های ارزان تر، مطمئن شوید که این کار را بر اساس کاربرد کلاه انجام می دهید. به عنوان مثال، اگر قرار است از کلاه تبلیغاتی شما به عنوان یک برند استفاده شود، بدتر کردن پارچه کلاه ایده خوبی نیست. اما اگر به دنبال خرید کلاه تبلیغاتی  برای یک مراسم خاص یک روزه مانند جشن تعطیلات هستید، می توانید از پارچه های مقرون به صرفه تری استفاده کنید.

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی

هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید. به یاد داشته باشید، هیچ تخفیفی نامعقول نیست. در کل بهتر است اگر شرایط شما اجازه می دهد به جای خرید بیشتر و هدیه دادن به افراد غیر کلیدی، افراد مهم و تاثیرگذار را شناسایی کنید و هدایای بهتری برای آن گروه سفارش دهید. توجه داشته باشید که عموم مردم کیفیت هدیه تبلیغاتی شما را به کیفیت محصولات و خدمات شما تعمیم می دهند. بنابراین اگر از شما هدیه ای باکیفیت دریافت کنند، محصول و خدمات شما را باکیفیت می دانند و برعکس، یک هدیه تبلیغاتی بی کیفیت، کسب و کار شما را جلوی دید دیگران نابود می کند. گیرنده اهمیتی نمی دهد که چند نفر مانند او هدیه را دریافت کرده اند.

خرید کلاه تبلیغاتی بر اساس سبک و سلیقه

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید.مهمترین و کلیدی ترین اولویت، استایلی است که ظاهر کلی شما را تکمیل کند.کلاه ها انواع مختلفی دارند، کلاه بیسبال، کلاه روزنامه فروشی، کلاه تخت... سبک و موقعیتی را که برای آن به کلاه نیاز دارید، درک کنید.یک رویداد رسمی ممکن است نیاز به یک کلاه تخت یا پسر روزنامه یا کلاه کلاسیک فدورا داشته باشد.

در حالی که یک گردش آرام آخر هفته را می توان کاملا با کلاه بیسبال شیک ست کرد. قبل از تصمیم گیری، مدتی را به کشف سبک های مختلف اختصاص دهید و خود را در آنها تصور کنید. آیا این کلاه با نوع لباسی که میپوشید همخوانی دارد؟ چگونه با لباس های موجود شما در کمد لباس شما قرار می گیرد؟ مطمئن شوید که مدل کلاه با لباس شما همخوانی دارد.با توجه به این نکته هنگام خرید کلاه ملاک انتخاب سازگاری با استایل روزمره خود باشید.

خرید کلاه تبلیغاتی در هر فصل

5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را بدانید. هنگام خرید کلاه حتما به رنگ آن توجه کنید، این موضوع به اندازه سبک کلاه اهمیت دارد. گزینه ای که اکثر خریداران هنگام خرید کلاه نادیده می گیرند، رنگ ها باید به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفته شوند. برخی از کلاه ها فقط در رنگ های خاصی زیبا به نظر می رسند. بنابراین، یافتن فروشگاه هایی در دسترس که رنگ های متنوعی را ارائه می دهند بسیار مهم است. قبل از خرید آنلاین کلاه می توانید چندین رنگ را در نظر بگیرید.بنابراین شما می توانید آنچه را که در نظر دارید پیدا کنید. خودتان را در حال پیاده روی در یک روز بسیار گرم تابستان تصور کنید.

تیشرت آرام در این مقاله قصد داشت 5 نکته پیش از خرید کلاه تبلیغاتی را به شما بگوید تا با چشمی باز و بهترین فروشگاه خرید خودر را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت تیشرت آرام مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید