7 نوع از بهترین تیشرت های مردانه که شما به آن نیاز دارید

زمانی که به کمد لباس خود نگاه می ‌کنید، احتمالا با تعداد زیادی تی شرت مواجه می شوید، نکته مهم در مورد تی شرت این است که آنها موثرترین و پرکاربردترین لباسی هستند که هر فرد می ‌تواند داشته باشد، با تنوع رنگ ‌ها و سبک ‌های موجود برای شما، باعث می شود زمانی که در بازار برای خرید تی شرت قرار می ‌گیرید، کمی گیج شوید.

[su_quote]ما معتقدیم که هر فرد باید حداقل، اصول اولیه ای برای انتخاب تی شرت مناسب برای خود داشته باشد، انواع رنگ ها را می توانید انتخاب کنید، رایج ترین رنگ های منتخب تیشرت سفید، خاکستری، سیاه و آبی است، که البته رنگ مناسب برای شما بسته به سلیقه و رنگ پوست شما متغیر خواهد بود؛ نکته بعدی کیفیت تی شرت است که به شما توصیه می کنیم به جای خریدن فله ای و تعداد بالا سعی کنید کمی بیشتر خرج کنید و تعداد کمتری از این محصول را با کیفیت بالاتری خریداری کنید تا همیشه شیک باشید.[/su_quote]

بهترین رنگ ‌ها برای تیشرت مردانه

شما فقط  کافیه کمد لباس خود را باز کنید و نگاهی کوتاه و سریع به آن داشته باشید، متوجه می شوید که میزان زیادی تی شرت در رنگ ها و مدل های مختلف جمع آوری کردید بدونه آنه بدانید دقیقا چه تی شرتی را نیاز دارید و برای شما مناسب است. در این قسمت ما قصد داریم رنگ های تی شرت مردانه را بررسی کنیم:

تی شرت (2)

تی شرت سفید

همانطور که ضرب ‌المثل قدیمی می‌ گوید، شما نمی‌ توانید آثار کلاسیک را شکست دهید، به هر حال ما فکر می‌ کنیم که این موضوع به ویژه در مورد تی شرت سفید کلاسیک صادق است، هنگامی که فیلم  مارلون براندو را دیدیم که تی شرت سفید را در یک ماشین در خیابان به تن کرده بود، فورا تصمیم گرفتیم که یک تی شرت سفید به عنوان یک قطعه کلاسیک باید برای همیشه در کمد لباس هایمان جای گیرد.

چگونه یک تی شرت سفید بپوشید؟

زمانی که یک تی شرت سفید کلاسیک به تن می ‌کنید، خودتان را برای انتخاب و ست کردن رها کرده اید و انتخاب شما به مجموعه ای از لباس‌ های مختلف موجود در دسترس شما بستگی دارد، یک ژاکت جین آبی و یک شلوار جین سیاه را دور بیندازید، این ست ظاهر ساده ‌ای را ایجاد می‌ کند که باعث می‌ شود که ظاهری عادی داشته باشید.

تی شرت (3)

تی شرت خاکستری

چگونه یک تی شرت خاکستری بپوشید؟

خاکستری یک رنگ پایه دیگر برای تی شرت مردانه است، می توانید یک تصویر شیک و مد روز را با ست کردن آن با یک جین و یک جفت کتانی آبی روشن به دست آورید، هم چنین با پوشیدن شلوار خاکستری کمی تیره تر جذابیت را برای خود به ارمغان بیاورید، ترکیب با شلوار جین و یک کفش معمولی نیز یک تصویر معمولی و شیک برای تان ایجاد می کند.

تی شرت (5)

تی شرت آبی تیره

چگونه یک تیشرت آبی تیره بپوشید؟

کمی درخشان تر از سیاه، با این حال هنوز به اندازه کافی تاریک است که تعداد زیادی از نگاه‌ ها را به خود جلب کند، این رنگ تی شرت را به لباس های پاییزه خود اضافه کنید، همیشه می ‌توانید تی شرت آبی تیره را با کت و شلوار بپوشید چون یک جایگزین ساده برای یک پیراهن رسمی ارائه می‌ دهد، تی شرت آبی تیره را با کت و شلوار روشن بپوشید، آن را با کت و شلوار روشن بپوشید، می توانید با رنگ لیمویی این رنگ را استفاده کنید، این ست شما را رسمی می کند اما هنوز هم می توانید در طول روز از آن استفاده کنید.

تی شرت (1)

تی شرت سیاه

چگونه یک پیراهن سیاه بپوشید؟

یک تی شرت سیاه احتمالا موثرترین مورد در کمد لباس یک مرد است و یکی از بهترین تی شرت های مورد انتخابی است زیرا لباس های زیادی را برای ست کردن با آن خواهید داشت، ترکیب آن با یک شلوار جین سیاه ظاهری ساده و کلاسیک را برایتان به ارمغان می اورد، ژاکت جین سیاه نیز گزینه ای مناسب و شیک برای فصل پاییز است.

رنگ تی شرت

در هر زمانی از سال از استفاده از رنگ ها نترسید، ما مخلق عادت هستیم و تمایل داریم به همان تی شرت ساده که همیشه می پوشیم بسنده کنیم، یادتان باشد شما مجبور به پوشیدن تی شرت سفید ساده که در آن هیچ طرحی به کار نرفته است نیستید، از رنگ های مختلف برای بهتر ظاهر شدن بهره بگیرید.

طرح تی شرت

یک تی شرت طرح دار یک مورد دیگر است که بسیاری از مردان برای اجتناب از سادگی انتخاب می‌ کنند، در هنگام انتخاب تی شرت های طرح دار سبک هایی را برگزینید که با شخصیت شما همخوانی دارد، همچنین به نوشته های چاپ شده روی تی شرت دقت کنید، در صورتی که مفهوم عبارات چاپی را نمی دانید آن را خرید نکنید زیرا ممکن است عبارات حاوی مضامینی باشند که مناسب شخصیت شما نیستند.

 برای انتخاب طرح های راه راه، خطوط افقی برای افرادی که لاغر هستند مناسب است و انها را پرتر نشان می دهد و خطوط عمودی برای افرادی با قد کوتاه مناسب است زیرا این خطوط باع می شود آنها بلند قدتر به نظر برسند.

تی شرت آستیم بلند

تیشرت آستین بلند

تی شرت آستین بلند یک جایگزین عالی برای نسخه آستین کوتاه است زمانی که هوا رو به سردی می رود و یا در فصول سردی قرار داریم، این مدل تی شرت را نیز مانند آستین کوتاه ان می توانید در انواع مختلف رنگ و طرح استفاده کنید.

با تعداد زیادی تیشرت در دسترس، تعجبی ندارد که چرا وقتی می ‌خواهیم یک تیشرت ساده بخریم، همه ما کمی گیج می‌شویم.

سازگار کردن تی شرت

روند پوشش تی شرت در حال حاضر در تمام فصول ادامه دارد، شما می توانید در فصل تابستان از تی شرت هایی با پارچه نازک تر و رنگ های روشن تر استفاده کنید، در فصل بهار برای رنگ های شاد و سر زنده آزاد هستید، در فصل پاییز می توانید از تی شرت های با آستین بلند یا ترکیب تی شرت آستین کوتاه و یک ژاکت استفاده کنید، فصل زمستان فصلی است که قطعا به تی شرت های آستین بلند نیاز پیدا می کنید.

اگر در بین انبوهی از انتخاب ها شک دارید که کدام یک را برگزینید یک تی شرت سفید کلاسیک گزینه عمومی برای شیک پوشی و ساده پوشی است که غالبا برای همه افراد متناسب است، اندازه یک تی شرت نرمال باید تا روی باسن شما بیاید تا برازنده باشد، برای اینکه روی اندام فوق العاده تان مانور دهید انتخابی بهتر از یک تی شرت جذب نخواهید داشت، تی شرت بلندتر باعث کوچک نشان دادن پاهای شما می شود و اگر قد کوتاهی نیز داشته باشید اصلا مناسب نخواهد بود.

نتیجه گیری:

تی شرت یک محصول اساسی برای هر فرد است، به دنبال یک تی شرت با کیفیت باشید چون استفاده از آن برای شما بسیار طولانی ‌تر خواهد بود، ممکن است کمی بیش از آنچه که به آن عادت داری، برای شما هزینه داشته باشد اما ارزشش را دارد.

بهترین و متنوع ‌ترین رنگ‌ها برای یک تی شرت مردانه سیاه، سفید، آبی تیره و خاکستری هستند، این رنگ ها را می توان به راحتی به اغلب لباس ‌ها ست کرد.

کمی رنگ به نگاه خود اضافه کنید، با انتخاب یک تی شرت رنگی، یا با یک نسخه چاپی و یا یک طرح مسحور کننده، می‌ توانید همه نگاه ها را به خود جذب کنید و بیشتر برجسته شوید.

چندین گزینه مختلف برای انتخاب از جمله آستین های تی شرت (کوتاه، سه ربع، بلند) دارید، یقه های متعددی نیز برای انتخاب وجود دارند، یقه گرد و یقه هفت رایج ترین یقه های تیشرت هستند.

در این نوشته سعی کردیم شما را با بهترین های تی شرت مردانه آشنا کنیم، خوحشحال می شویم سوال و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید