7 نوع از بهترین تیشرت های مردانه که شما به آن نیاز دارید

انواع تی شرت

7 نوع از بهترین تیشرت های مردانه که شما به آن نیاز دارید

زمانی که به کمد لباس خود نگاه می ‌کنید، احتمالا با تعداد زیادی تیشرت مواجه می شوید، نکته مهم در مورد تیشرت این است که آنها موثرترین و پرکاربردترین لباسی هستند که هر فرد می ‌تواند داشته باشد، با تنوع رنگ ‌ها و سبک ‌های موجود برای شما، باعث می شود زمانی که در بازار برای خرید تیشرت قرار می ‌گیرید، کمی گیج شوید.

ما معتقدیم که هر فرد باید حداقل، اصول اولیه ای برای انتخاب تیشرت مناسب برای خود داشته باشد، انواع رنگ ها را می توانید انتخاب کنید، رایج ترین رنگ های منتخب تیشرت سفید، خاکستری، سیاه و آبی است، که البته رنگ مناسب برای شما بسته به سلیقه و رنگ پوست شما متغیر خواهد بود؛ نکته بعدی کیفیت تیشرت است که به شما توصیه می کنیم به جای خریدن فله ای و تعداد بالا سعی کنید کمی بیشتر خرج کنید و تعداد کمتری از این محصول را با کیفیت بالاتری خریداری کنید تا همیشه شیک باشید.

تی شرت (6)

بهترین رنگ ‌ها برای تیشرت مردانه

ما فقط باید کمد لباس خود را باز کنیم و نگاهی سریع به یک فروشگاه آنلاین بیندازیم تا میزان رنگ‌های تیشرت که برای ما موجودند را ببینیم، تیشرت به قدری رشد کرده ‌است که به نظر می‌رسد می توانید گزینه های بیشماری در خرید داشته باشید، بدون اینکه واقعا بدانید چه چیزی می‌خواهید با آن‌ها بپوشید، در این قسمت رنگ های تیشرت مردانه را بررسی می کنیم:

تی شرت (2)

1-سفید

همانطور که ضرب ‌المثل قدیمی می‌گوید، شما نمی‌توانید آثار کلاسیک را شکست دهید، به هر حال ما فکر می‌کنیم که این موضوع به ویژه در مورد تیشرت سفید کلاسیک صادق است، هنگامی که فیلم  مارلون براندو را دیدیم که تیشرت سفید را در یک ماشین در خیابان به تن کرده بود، فورا تصمیم گرفتیم که یک تیشرت سفید به عنوان یک قطعه کلاسیک باید برای همیشه در کمد لباس هایمان جای گیرد.

چگونه یک تیشرت سفید بپوشید؟

زمانی که یک تیشرت سفید کلاسیک به تن می ‌کنید، خودتان را برای انتخاب و ست کردن رها کرده اید و انتخاب شما به مجموعه ای از لباس‌های مختلف موجود در دسترس شما بستگی دارد، یک ژاکت جین آبی و یک شلوار جین سیاه را دور بیندازید، این ست ظاهر ساده ‌ای را ایجاد می‌کند که باعث می‌شود که ظاهری عادی داشته باشید.

تی شرت (3)

2-خاکستری

چگونه یک تیشرت خاکستری بپوشید؟

خاکستری یک رنگ پایه دیگر برای تیشرت مردانه است، می توانید یک تصویر شیک و مد روز را با ست کردن آن با یک جین و یک جفت کتانی آبی روشن به دست آورید، هم چنین با پوشیدن شلوار خاکستری کمی تیره تر جذابیت را برای خود به ارمغان بیاورید، ترکیب با شلوار جین و یک کفش معمولی نیز یک تصویر معمولی و شیک برای تان ایجاد می کند.

تی شرت (5)

3-آبی تیره

چگونه یک تیشرت آبی تیره بپوشید؟

کمی درخشان تر از سیاه، با این حال هنوز به اندازه کافی تاریک است که تعداد زیادی از نگاه‌ ها را به خود جلب کند، این رنگ تیشرت را به لباس های پاییزه خود اضافه کنید، همیشه می ‌توانید تیشرت آبی تیره را با کت و شلوار بپوشید چون یک جایگزین ساده برای یک پیراهن رسمی ارائه می‌ دهد، تیشرت آبی تیره را با کت و شلوار روشن بپوشید، آن را با کت و شلوار روشن بپوشید، می توانید با رنگ لیمویی این رنگ را استفاده کنید، این ست شما را رسمی می کند اما هنوز هم می توانید در طول روز از آن استفاده کنید.

تی شرت (1)

4-سیاه

چگونه یک پیراهن سیاه بپوشید؟

یک تیشرت سیاه احتمالا موثرترین مورد در کمد لباس یک مرد است و یکی از بهترین تیشرت های مورد انتخابی است زیرا لباس های زیادی را برای ست کردن با آن خواهید داشت، ترکیب آن با یک شلوار جین سیاه ظاهری ساده و کلاسیک را برایتان به ارمغان می اورد، ژاکت جین سیاه نیز گزینه ای مناسب و شیک برای فصل پاییز است.

رنگ تیشرت

در هر زمانی از سال از استفاده از رنگ ها نترسید، ما مخلوقات عادت هستیم و تمایل داریم به همان تیشرت ساده که همیشه می پوشیم بسنده کنیم، یادتان باشد شما مجبور به پوشیدن تیشرت سفید ساده که در آن هیچ طرحی به کار نرفته است نیستید، از رنگ های مختلف برای بهتر ظاهر شدن بهره بگیرید.

5-طرح

یک تیشرت طرح دار یک مورد دیگر است که بسیاری از مردان برای اجتناب از سادگی انتخاب می‌ کنند، در هنگام انتخاب تیشرت های طرح دار سبک هایی را برگزینید که با شخصیت شما همخوانی دارد، همچنین به نوشته های چاپ شده روی تیشرت دقت کنید، در صورتی که مفهوم عبارات چاپی را نمی دانید آن را خرید نکنید زیرا ممکن است عبارات حاوی مضامینی باشند که مناسب شخصیت شما نیستند.

 برای انتخاب طرح های راه راه، خطوط افقی برای افرادی که لاغر هستند مناسب است و انها را پرتر نشان می دهد و خطوط عمودی برای افرادی با قد کوتاه مناسب است زیرا این خطوط باع می شود آنها بلند قدتر به نظر برسند.

تی شرت آستیم بلند

6- تیشرت آستین بلند

تیشرت آستین بلند یک جایگزین عالی برای نسخه آستین کوتاه است زمانی که هوا رو به سردی می رود و یا در فصول سردی قرار داریم، این مدل تیشرت را نیز مانند آستین کوتاه ان می توانید در انواع مختلف رنگ و طرح استفاده کنید.

با تعداد زیادی تیشرت در دسترس، تعجبی ندارد که چرا وقتی می ‌خواهیم یک تیشرت ساده بخریم، همه ما کمی گیج می‌شویم.

7- سازگار کردن تیشرت

روند پوشش تیشرت در حال حاضر در تمام فصول ادامه دارد، شما می توانید در فصل تابستان از تیشرت هایی با پارچه نازک تر و رنگ های روشن تر استفاده کنید، در فصل بهار برای رنگ های شاد و سر زنده آزاد هستید، در فصل پاییز می توانید از تیشرت های با آستین بلند یا ترکیب تیشرت آستین کوتاه و یک ژاکت استفاده کنید، فصل زمستان فصلی است که قطعا به تیشرت های آستین بلند نیاز پیدا می کنید.

اگر در بین انبوهی از انتخاب ها شک دارید که کدام یک را برگزینید یک تیشرت سفید کلاسیک گزینه عمومی برای شیک پوشی و ساده پوشی است که غالبا برای همه افراد متناسب است، اندازه یک تیشرت نرمال باید تا روی باسن شما بیاید تا برازنده باشد، برای اینکه روی اندام فوق العاده تان مانور دهید انتخابی بهتر از یک تیشرت جذب نخواهید داشت، تیشرت بلندتر باعث کوچک نشان دادن پاهای شما می شود و اگر قد کوتاهی نیز داشته باشید اصلا مناسب نخواهد بود.

نتیجه گیری:

تیشرت یک محصول اساسی برای هر فرد است، به دنبال یک تیشرت با کیفیت باشید چون استفاده از آن برای شما بسیار طولانی ‌تر خواهد بود، ممکن است کمی بیش از آنچه که به آن عادت داری، برای شما هزینه داشته باشد اما ارزشش را دارد.

بهترین و متنوع ‌ترین رنگ‌ها برای یک تیشرت مردانه سیاه، سفید، آبی تیره و خاکستری هستند، این رنگ ها را می توان به راحتی به اغلب لباس ‌ها ست کرد.

کمی رنگ به نگاه خود اضافه کنید، با انتخاب یک تیشرت رنگی، یا با یک نسخه چاپی و یا یک طرح مسحور کننده، می‌ توانید همه نگاه ها را به خود جذب کنید و بیشتر برجسته شوید.

چندین گزینه مختلف برای انتخاب از جمله آستین های تیشرت (کوتاه، سه ربع، بلند) دارید، یقه های متعددی نیز برای انتخاب وجود دارند، یقه گرد و یقه هفت رایج ترین یقه های تیشرت هستند.

تی شرت آرام