8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار که باید بدانید. در این مقاله از تیشرت آرام می خواهیم درباره نکاتی که برای خرید یک لباس کار با جنس عالی و رنگ مناسب باید توجه داشته باشید به شما اطلاعات کافی را بدهیم. همانطور که میدانید هنگام کار کردن لباس کار یکی از مهم ترین ایمنی های کار شما می باشد که باعث میشود به بدن شما آسیبی وارد نشود. حال نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید انتخاب لباس کار مناسب می باشد که از هر مجموعه ای نمیتوان آن را تهیه کرد. همیشه استفاده از لباس کار با کیفیت و مناسب با شرایط محیط کار بسیار مهم است و هر محیط کاری بسته به شرایط لباس کار مخصوص به خود را دارد.

زیرا حافظ ایمنی و سلامت کارگران در حین انجام وظایف و مسئولیت های خود، ایجاد نظم و اتحاد بین کارکنان و حتی برخورداری از مزایای تبلیغاتی لباس کار با پوشیدن لوگو یا برند شرکت در مناطق مختلف کشور می باشد. برای آشنایی بیشتر با این نوع لباس، تیشرت آرام را دنبال کنید.در ادامه با ما همراه باشید تا 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار را برای شما گفته و با توجه به این نکات لباس کار تبلیغاتی مناسبی را از تیشرت آرام تهیه نمایید.

لباس کار چیست؟

برای دانستن 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کارباید در اولین مرحله لباس کار را بشناسید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با توجه به اینکه ابزارهای مختلفی در محیط کار استفاده می شود و در صورت رعایت نکردن شرایط ایمنی هر یک از این ابزارها خطرات بالقوه ای را برای حفظ سلامت جسمانی کارگران ایجاد می کنند، استفاده از لباس کار ضروری است. لباس مناسب با محیط کار لباس کار در واقع نوعی پوشش است که بسته به نوع کار شما مواد مختلفی دارد. لباس کار از آسیب دیدن لباس در حین کار و آسیب به قسمت های مختلف بدن جلوگیری می کند. لباس کار مانند سایر لباس ها انواع مختلفی دارد و با توجه به هر فصل از سال می توانید از لباس کار مربوط به آن فصل استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار را بدانید.

انواع لباس کار

لباس کار ها انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به نوع شغل شما است. مثلا یک پزشک می تواند لباس کار یک کارگر کارخانه را بپوشد و یا یک تکنسین برق نمی تواند روپوش پزشکی را برای کار خود بپوشد در ادامه با 5 نکته مهم هنگام خرید لباس کار آشنا خواهید شد اما قبل از آن باید انواع لباس کار را بشناسید.

اطلاعات بیشتر: بهترین جنس پارچه برای لباس کار چیست؟

لباس کار مهندسی: این نوع لباس عمدتاً در کارگاه ها استفاده می شود و به گونه ای طراحی شده است که بتواند مهندسان را از افراد عادی در محل کار متمایز کند. به عنوان مثال، شخصی که با یک مهندس پروژه کار می کند نیازی به پرس و جو و صحبت مستقیم با مهندس پروژه ندارد.

لباس کار یکسره: این لباس عمدتاً برای مشاغلی مانند نجاری، کارگاه ام دی اف، کارگاه جوشکاری و ... استفاده می شود. این لباس به لطف برش یک تکه خود به خوبی با بدن سازگاری دارد و برای کارهایی که نیاز به وسایل زیادی در جیب دارند مناسب است.

لباس کار دوبنده: این نوع لباس برای کارهایی مانند تعمیر لوازم خانگی، کارهای برقی ساختمان، کارهای ساختمانی و ... مناسب است، زیرا به لطف دو بند روی مچ به جای آستین، دست شما را برای کار بازتر می کند و نسبت به قبل راحت تر است.

جلیقه ایمنی: این لباس در بازار به جلیقه خبرنگاران نیز معروف است. برای مشاغلی مانند روزنامه نگاری، جنگلبانی، محیط بان و ... مناسب است.

8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار

8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار

روپوش پزشکی: از آنجایی که پزشکان در محیطی کار می کنند که معمولاً حاوی مقدار زیادی میکروب، باکتری و ویروس است، پرسنل پزشکی برای محافظت از بدن خود در برابر این عوامل بیماری زا باید روپوش بپوشند.

لباس کار ضد آب: این نوع لباس برای کارهای عمومی، لوله کش، کارگران در رویدادهای آبی، استخرهای ماهی و مشاغلی که ممکن است آب روی بدن آنها پاشیده شود استفاده می شود. معمولا کلاهی بر سر میگذارند که علاوه بر جلوگیری از خیس شدن بدن، از خیس شدن سر و مو نیز جلوگیری می کند.

8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار

می خواهیم به 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار بپردازیم که بدانید باید برای داشتن یک لباس کار خوب چه نکاتی را در نظر بگیرید. این 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار بسیار ضروری می باشد و باید به آن توجه بسیار زیادی شود:

انتخاب نوع لباس کار: اولین نکته در مورد خرید لباس کار، توجه به نوع آن است. برای این کار می توانید قسمت قبلی این مقاله را بخوانید و از آنها برای استفاده شخصی یا برای کارگران خود در محیط کار خود استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر: مرکز فروش لباس کار عمده در تهران

تعین سایز لباس کار: نکته دوم در انتخاب لباس کار مربوط به تعیین سایز آنهاست. به یاد داشته باشید که لباس کار در واقع پوششی است که باید حداقل 8 ساعت آن را بپوشید و فعالیت های محول شده خود را در محیط کار خود انجام دهید. بنابراین باید به دنبال لباسی باشید که در آن احساس راحتی کنید و لباس شما نه خیلی بزرگ و نه کوچک باشد که حرکات بدنی شما را محدود کند.

جنس لباس کار: یکی دیگر از عوامل اساسی در تهیه لباس کار، توجه به جنس لباس است. برای این کار با توجه به زمینه کاری و فصلی که در آن هستید باید لباس های خنک و سبک برای تابستان و لباس های ضخیم و گرم برای زمستان بخرید. علاوه بر این، با در نظر گرفتن میزان حرکت خود، باید لباسی را انتخاب کنید که باعث تعریق کمتری در سطح پوست شما شود.

کیفیت دوخت لباس کار: تفاوت لباس کار خوب و بد را می توان در همین مورد خلاصه کرد. لباسی که دوخت ظریف و محکم داشته باشد قطعا کیفیت خوبی دارد و لباسی که سرتاسر آن دوخته شده باشد قطعا کیفیت بالایی ندارد و به زودی شما را ملزم به خرید لباس کار جدید برای خود میکند.در میان 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار باید به این قسمت بسیار توجه شود.

تعداد جیب لباس کار: این که لباس کار شما چند جیب دارد یا نه موضوعی است که صرفا به سلیقه و نظرات شخصی شما بستگی دارد. با این حال، پیشنهاد می کنیم اگر روند کار شما به گونه ای است که نیاز فوری به همراه داشتن لوازم جانبی و ابزار دستی زیادی دارید. که جیب های زیادی دارند. ناگفته نماند که عمق جیب ها و نحوه بسته شدن آنها نیز از نکات مهم در این زمینه است.

ایمنی لباس کار: اگر شما هم جزو افرادی هستید که درگیر کارهای پرخطر هستید، باید بدانید که ایمنی لباس کار یکی از مهم ترین نکاتی است که در انتخاب لباس کار باید به آن توجه کنید. برخی از افرادی که در کار خود با مواد شیمیایی دخیل هستند نیاز به خرید لباس های ایمنی بالا دارند که بتواند از آنها در برابر سوخت یا سایر حساسیت های شیمیایی محافظت کند و شرایط کاری ایده آل را برای آنها فراهم کند. علاوه بر این، بسیاری از افرادی که در صنایع دیگر کار می کنند نیز باید لباس کار با امنیت بالا را انتخاب کنند. لباس های کاری که به اندازه کافی ایمن نیستند، حتی اگر قیمت بسیار پایینی داشته باشند، می توانند در آینده برای شما هزینه داشته باشند. درمیان 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار این نکته بسیار مهم می باشد.

اطلاعات بیشتر: ویژگی های لباس کار صنعتی

8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار

8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار

محل تبلیغات کسب و کار: اگر قصد دارید به طور مستمر برند و نام مجموعه خود را تبلیغ کنید، حتماً لباسی خریداری کنید که ضمن رعایت استانداردهای لازم، دارای فضاهای ویژه برای درج برچسب یا تبلیغات متنی باشد. به عنوان مثال لباس های تیشرت آرام  چاپ  لوگو تبلیغاتی شما را بر روی لباس کار تبلیغاتی شما انجام میدهد.

قیمت لباس کار: معمولا از آنجایی که خرید این نوع پوشاک به صورت عمده انجام می شود و به طور کلی توجه به قیمت لباس کار از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع، ابتدا باید بودجه خود را برای خرید چنین لباس کاری مشخص کنید و سپس از بین محصولاتی که می توانید بخرید، بهترین را انتخاب کنید.

این 8 نکته مهم هنگام خرید لباس کار بسیار کارآمد و عالی برای خرید لباس کار برای شما و مجموعه است که میتوانید بهترین ها را با توجه به این نکات داشته باشید همانطور که گفتیم لباس کار بسیار مهم می باشد و شما باید در خرید آن دقت بسیار بالایی داشته باشید.تیشرت آرام مجموعه ای با تجربه است که میتواند در این خرید به شما کمک کند. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت تیشرت آرام مراجعه کرده و با با شماره ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید